Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Петро

Назва походить від давньогрецького слова "Петра", що означає "скеля, кам'яна брила".

Петро - допитливий хлопчик. З раннього віку він починає мучити батьків питаннями. Його цікавить все: навіщо будують гнізда пташки, де вночі перебувають трамваї, як влаштований будильник. Маленький Петро музично обдарований, у нього може бути непоганий голос. Батькам було б непогано влаштувати сина в музичну школу. Петро вчиться легко і не доставляє турбот учителям. У юності часто займається колекціонуванням фотографій артистів і музичних записів співаків.

Петро по закінченні школи прагне продовжити освіту. У своїй спеціальності бореться за лідерство, і тому дуже ретельно ставиться до своєї професійної підготовки. У Петра є схильність до аналізу та систематизації, тому він може стати слідчим, математиком, інженером.

У виборі дружини не поспішає, довго оцінює-чи відповідає обраниця його ідеалу. Одне з основних вимог до жінки - це бути вірною, інші якості для Петра не настільки важливі. У ревнощів може бути несдержанним. Дуже любить свою матір, і тому дружині Петра доведеться рахуватися з впливом свекрухи на вчинки чоловіка. Домашньою роботою займається від випадку до випадку. П'є небагато і рідко, в основному по святах.

Підходять для шлюбу : Ангеліна, Варвара, Віра, Вероніка, Діана, Євгенія, Катерина, Лариса, Людмила, Наталія, Світлана.

Менш підходять : Валерія, Діна, Олена, Зінаїда, Марина, Оксана, Тетяна.

Іменини :
3 січня, 25 січня, 26 січня, 29 січня;
12 лютого, 14 лютого;
6 квітня;
16 травня , 31 травня;
25 червня;
8 липня, 12 липня, 13 липня;
6 вересня, 23 вересня;
5 жовтня, 18 жовтня, 22 жовтня;
5 грудня, 8 грудня.

Пелагея         Пилип


Сонник - тлумачення снів