Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Опанас

Давньогрецького походження, означає: безсмертний. Це ім'я сьогодні зустрічається досить рідко.

Чоловіки з таким ім'ям неконфліктний і добрі, їх можна порівняти з Володимиром. Зовні дуже приємні, скромні й часто нерішуча. Службовими сходами просуваються повільно.

"Зимові" - занадто ворохобні, люблять у суперечці доводити свою правоту, справедливі - нерідко на шкоду собі. Будь-яку справу доводять до кінця. Вони прихильнішими і оточені друзями, ніколи не нав'язують своєї думки. "Зимові" Афанасий - молчуни, воліють слухати, ніж висловлюватися самим. Люблять подорожувати, у них гарна пам'ять, многие из них прекрасно володіють пером - з таких виходять письменники і вчені. "Осінні" - товариська, без примусу візьмуть на себе частину домашніх турбот, люблять тварин. Вони милостиві і завжди безкорисливо допоможуть людям. "Весняні" - часто бувають одружені двічі, у них складний характер: вони обідчіви, раніми і зовсім не можуть ставитися до себе критично. Прив'язані до місця і не люблять відряджень. Більш за все цінують свободу і незалежність, відкидаючи насильство. Деякі з них стають священнослужителями, однак, приймаючи сан, імені свого не міняють.

Панас - у перекладі з давньогрецької "безсмертний", "неумірающій", сильний тілом і духом, непідвладних хвороб і злу, оберігаємо згори. Російські з прийняттям християнства запозичали дане ім'я з Візантії. Святий покровитель - преподобний мученик комментарісій Панас, був доглядачів в'язниці. Захищав православ'я, за що був сам посаджений у в'язницю і закатований в ім'я Господа. Ім'я Панас припускає людину занадто м'якого, бесхітростного і доброго для сьогоднішнього життя. Однак своєю добротою й м'якістю він може домогтися багато чого, іноді більше, ніж інші - завзятістю.

Їм можна порадити взяти за дружину дівчину по імені Наталя, Варвара, Галина, Анастасія, Віра, Ганна, Ванда, Ія, Олеся та поостеречься з Вікторією, Розою, Ізольда, Ядвіга.

Вітаємо всіх "безсмертних" Афанасьєв з іменинах! Уже одне ім'я допомагає вам без побоювання братися за будь-яку справу, адже у вас є сила, обгрунтованість і непоколебимость. Бажаємо вам ніколи не втрачати рішучості й удачі, щоб до кінця пройти обраний шлях і вести за собою інших людей, які будуть поруч із вами такими ж "безсмертними". Бажаємо вам, щоб ваша боротьба за правду і справедливість не була даремною, а запалювала в серцях людей вогонь життя, боротьби, прагнення до кращого, до доброго початку. Бог нагородив вас безсмертя насамперед духовним, і ви повинні виправдати своє покликання - прожити життя праведне, гідну безсмертя душі. Даруйте добро людям, і вам воздастся.

Іменини :
31 січня;
7 березня;
25 квітня;
4 вересня;
22 жовтня;
8 листопада , 20 листопада.

Омелян         Орест


Сонник - тлумачення снів