Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Олексій

Ім'я походить від старогрецького слова "алекс", що означає "захищати".

Це ім'я дасть синові спокійна і тиха жінка. Хоча з самого дитинства Олексій дуже прив'язаний до матері і багато в чому схожий на неї, проте відразу ж починає відчувати себе захисником матері, а в зрілішому віці може стати захисником і для інших жінок. Олексій вважає за краще бути людиною справи і менше займатися розмовами. У дитинстві він зазвичай не є заводієм,
але його думка має деколи вирішальне значення.

Дорослий Олексій старанний в будь-якій справі, якою займається, і із задоволенням робить навіть копітку роботу. Він завжди прагне до досконалості і добивається великих успіхів в будь-якій справі - виробництві, науці, спорті, бізнесі. Олексій не позбавлений честолюбства і завдяки цьому добивається хорошого положення в суспільстві.

Олексій-індивідуальність з яскраво вираженими творчими здібностями і завдяки ним він може добитися значних досягнень в живописі, літературі, театрі, завдяки своїй тонкій інтуїції Олексій може добитися успіхів в точних науках.

У сім'ї Олексій спокійний, дбайливий, працелюбний. Поступається в дурницях дружині і тещі, але в серйозних питаннях все ж таки прагне відстояти свою точку зору і переконати близьких в своїй правоті. У жінці особливо цінує акуратність і охайність. Із-за неохайного виду дружини не
влаштовуватиме сцен, але дасть зрозуміти, що йому це неприємно.


Якщо дружина конфліктує з тими, що оточують, то Олексій прагне бути на її стороні і допомогти своєю радою і участю. Олексій завжди вірний чоловік, а ось дружина іноді може скористатися зайвою довірливістю Олексія.

На все життя Олексій зберігає щиру прихильність до своїх батьків. З любов'ю від носиться і до своїх дітей.


Підходять для браку: Анастасія, Ангеліна, Ганна, Варвара, Галина, Клавдія, Лариса, Любов, Надія, Світлана.

Менш підходять: Вера, Оксана, Тамара, Юлія.

Іменини: 25 лютого, 30 березня, 7 травня, 2 червня, 18 жовтня, 6 грудня.

Олександра         Олена






Сонник - тлумачення снів