Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Олександра

Жіноча форма від імені Олександр, в перекладі з того, що грецького означає "захисник людей".

Якщо Олександра в сім'ї єдина дитина, то вона стає упертою і капризною. Неохоче грає з іншими дітьми. У шкільному віці, володіючи хорошим здоров'ям, займається спортом, проявляє при цьому цілеспрямованість і добивається значних успіхів.

Вчиться добре по всіх предметах, любить читати. Домашні справи її не привертають, і якщо в будинку намічається велике прибирання або яке-небудь інший захід, може раптово "захворіти" або знайти іншу вагому причину, щоб відхилитися від участі в роботі. Зовні справляє враження замкнутої дівчинки, але в душі вона чиста і чекає такої ж щирості і справедливості від інших. Не прощає щонайменшого обману - можна назавжди позбутися її довіри.

Олександра обов'язково прагне отримати вища освіта, щоб відчувати себе упевнено в житті. Може стати лікарем, бухгалтером, вчителем, їй подобається водити автомобіль.

Олександра з дитинства починає багато спілкуватися з хлопчиками і з віком вона краще відчуває себе в чоловічому суспільстві. Заміж виходить пізно і стає не тільки прекрасною господинею, але і хорошим іншому своєму чоловікові. Дуже любить подорожувати, проводити час за містом. Разом з чоловіком любить дивитися хокей або футбол. У браку постарається мати багато дітей, буде дбайливою мамою. Для своєї сім'ї здатна зробити багато що.


Підходять для браку: Анатолій, Андрій, Віктор, Іван, Петро, Семеном, Юрій.

Менш підходять: Валентин, Валерій, Євгеній, Георгій, Микола, Степан.

Іменини: 2 квітня, 6 травня, 31 травня, 19 листопада.

Олександр         Олексій


Сонник - тлумачення снів