Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Олександр

Ім'я походить від грецьких слів, "алекс" - захисник і "андрос" - чоловік.

У дитячому віці Олександри нерідко хворіють, але якщо підлітками починають загартовуватися і займатися фізичними вправами, тоді з них зростають міцні і стійкі чоловіки. Олександри наполегливо добиваються своєї мети. Вони можуть стати на чолі колективу і уміло управляти їм, спираючись при цьому на найбільш здібних людей, довіряючи їм найскладніші справи. Мають репутацію справедливих людей. Одне з вразливих місць Саші - слабкість до вина. В стані сп'яніння втрачають над собою контроль, починають хвалитися і прагнути випередити партнерів по гулянню. Але деякі серйозні події в житті рідних і близьких можуть назавжди відвернути Сашу від захоплення спиртним. У спілкуванні з жінками Олександр прагне не забувати жодної дрібниці - допомогти одягнути пальто, подарувати букет квітів, особливо ретельно поголитися перед побаченням, наговорити якомога більше компліментів - все це стає у нього звичкою. Але найщиріші компліменти не варто приймати дуже серйозно, такий прояв відчуттів чекає і інших жінок.

Народжені літом Олександри особливо сильно люблять дітей, як своїх, так і чужих. Народжені в інший час роки у відносинах з дітьми більш стримані.

Складною натурою є Олександри з по батькові Миколайович, Владиславович, Дмитрович, Олегович, Борисович, Семенович.


Підходять для браку: Ганна, Валентина, Варвара, Вера, вероніка, Дарина, Єлизавета, Зоя, Інна, Любов, Людмила, Марія, Надія, Наталія, Оксана, Поліна, Тамара.

Менш підходять: Катерина, Олена, Зінаїда, Лідія, Світлана.

Іменини: 8 березня, 28 березня, 29 квітня, 30 квітня, 3 травня, 26 травня, 2 червня, 22 червня, 23 червня, 25 серпня, 12 вересня, 4 листопада, 6 грудня, 25 грудня.

Олег         Олександра


Сонник - тлумачення снів