Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Ольга

Ім'я запозичене зі скандинавських мов, походить від імені Хельга, що означає "свята".

У дитинстві Ольга - серйозна і вдумлива дівчинка. Вона дуже болісно переживає нанесені їй образи, може заплакати після безобидного зауваження. Не позбавлена впертості, може довго заперечувати свою провину, нізащо не попросить прощення.

У школі вчиться нормально, тримається "золотої" середини й за межі шкільної програми не виходить. У суспільстві однолітків поводиться спокійно, ніколи не робить учинків, після яких викликають батьків у школу. Учителі завжди задоволені її поведінкою. Доросла Ольга не домагається більших успіхів у житті, їй не вистачає твердості й наполегливості у вчинках. Схильна до постійного самоаналізу, копання у власних почуттях. Може випробовувати почуття заздрості до успішним подругам.

Ольга намагається стежити за своєю зовнішністю, вона досить приваблива. Якщо перша любов не закінчиться заміжжя, то Ольга довго переживає цю невдачу. Вона постійно буде порівнювати своїх нових шанувальників з першим у її житті чоловіком і довго не зможе вийти заміж. Ольга буде вірною дружиною. Здатна добре приготувати будь-яку страву. Любить ходити в кіно або на виставки разом із чоловіком або дітьми. Не прагне командувати в родині, але не терпить рад від чоловіка в її господарських справах.

Підходять для шлюбу : Анатолій, Віктор, Владислав, Захар, Лев, Семен, Степан.

Менш підходять : Денис, Ігор, Костянтин, Микола.

Іменини :
24 липня.

Олеся         Омелян


Сонник - тлумачення снів