Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Олеся

Олеся зовнішністю більше схожа на батька, а характер успадковує від матері. Найбільш теплі від носіння в неї складаються з батьком. У школі тримається в компанії дівчинок, хлопчики її не цікавлять. Хоча в дитинстві Олеся часто хворіє, зовні справляє гарне враження - вона струнка, спортивна.

В юні роки Олесе властива ексцентрично. Вона здатна робити вчинки, які викликають шоковому стані у близьких людей. Одного разу Олеся може повідомити, що вже давно займається а аероклуб і нарешті-то стрибнув з парашутом, Перед надходженням в інститут буде шукати професію редкую не тільки для жінок, але і для чоловіків. Може заявити, що буде тільки капітаном далекого плавання або геологом. В кінці кінців, в Олесе візьме гору здоровий глузд і вона стане інженером або бухгалтером.

Перший шлюб не завжди складається вдало. Їй не вистачає самокритичність та більшої вимогливості по відношенню до самої себе. У разі невдачі вважає, що їй не пощастило, але духом не падає й домагається, зрештою, свого. Дуже прив'язується до сім'ї.

Підходять для шлюбу : Аркадій, Валерій, Василь, Ігор, Пилип, Яків.

Менш підходять : Артем, Микола, Станіслав, Федір.

Олесь         Ольга


Сонник - тлумачення снів