Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Олег

Ім'я має скандинавські походження й означає "священний".

У дитинстві Олег легко піддається чужому впливу й може швидко засвоїти дурні звички, тому батькам треба стежити за колом знайомих свого сина.

У школі Олег навчається добре по всіх предметах, але більші здатності проявляє в точних науках. В Олега аналітичний склад розуму й схильність піддавати все аналізу буде проявлятися й у повсякденному житті. Властива Олегу зосередженість дає особливо позитивні результати в заняттях науками. Олег важкий у спілкуванні, так як він не завжди знаходить розуміння своїх поглядів і до того ж йому не завжди вдається придушити в собі почуття деякої переваги над іншими людьми.

ідеалом жінки для Олега є його мати, тому, вибираючи майбутню супутницю життя, прагне знайти в жінці риси характеру, які притаманні його матері. Якщо жінка не зможе зрозуміти цієї тонкості відносин з Олегом, тоді в родині можливі часті сварки. З тещею у Олега звичайно встановлюються ввічливі відносини без прояву яких-небудь сильних почуттів. Олег - вірний чоловік. Намагається надати допомогу дружині у всіх домашніх справах. В Олега золоті руки. У відносинах з дітьми у Олега не вистачає теплоти і щирості, тому в його дітей часто важкий характер.

Підходять для шлюбу : Антонина, Клара, Лариса, Майя, Наталя, Римма, Світлана, Софія, Тетяна, Елеонора.

Менш підходять : Ангеліна, Варвара, Віра, Дар'я, Катерина, Єлизавета, Ніна, Ольга, Оксана.

Іменини :
3 жовтня.

Оксана         Олександр


Сонник - тлумачення снів