Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Нора

Це холодне північне ім'я немов наділяє його володарка якостями северян: підкресленою стриманістю, холодно, незворушність і замкнута.

Своїм спокоєм ці жінки можуть вивести з рівноваги кого завгодно. Однак за зовнішнім холоднокровність нерідко ховається тліюча уголек, який тільки й чекає випадку спалахнути. У нори багато шанувальників, вона швидко загоряється і так само швидко остигає. Зовні це приваблива жінка з надзвичайно гарними очима (частіше - блакитними). Але не обманюйте їх голубізной - крім непохитною волі, вони нічого не виражають.

Нора не знає, що таке бідність, ні в дитинстві, ні пізніше. Чоловіка вибирає собі заможного, займає високе положення в суспільстві. Ця жінка ні від чого не відмовиться в житті, її девіз - подобатися всім. Особливо примхлива і расточітельни "літні" нори, як правило, їхні чоловіки здатні дозволити їм бути такими, за що нори, у свою чергу, на багато що можуть закрити очі, в тому числі й на зради своїх чоловіків.

"Зимові" - позбавлені всякого тепла, хоча й підвищеної сексуально. Вони наполегливі, рішучі й авторитарні.

Живуть нори довго, переживаючи не одного чоловіка й зберігаючи свою привабливість до старості. Як правило, отримують хорошу освіту, але якщо є можливість, постараються не працювати.

Іменини :
16 січня;
22 грудня.

Нонна


Сонник - тлумачення снів