Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Нонна

Нонна (присвячена Богу - ін-егіп.)

Справедлива, чесна, надійна й віддана дівчинка, вона спокійна, чарівна, весела й доброзичлива. Нонна занадто вимоглива до себе і поблажлива до оточуючих. Чесність - принцип її життя.

Ім'я Нонна походить від єгипетського "nann" - "присвячена Богу", також, можливо, від латинського "nonna" - мамка, нянька, годувальниця "; в іншому варіанті -" дев'ята ". занесено з Візантії під час Хрещення Русі. точне значення імені ніхто не знав, тому іонної називали не дев'ятого дитини в родині, а того, хто народився у відповідну дату календаря. У цей день святкуються іменини святої Нонни Назіанзской, великої мучениці. Відомо, що Нонна відрізнялася благочестивим вчинками. Нонна характерна мирним вдачею, їй властивий справедливий і добрий погляд на навколишній, вона не терпить неправди й сама намагається не вдаватися до неї.

Ім'я підходить рибам, левів, Водолія, Козерога більше, ніж Близнюкам, Стрільцям, Дівам.

Всім власницям цього прекрасного імені - Нонна бажаємо, щоб дім ваш дихав достатком та дні в ньому були радісними, нехай мир і щастя ніколи не покидають вашу обитель, щоб вас оточували тільки віддані особи, щоб ви ніколи не дізналися біль зрад . Так будуть мрії ваші всі здійсненна, а удача супроводжує у всьому і скрізь. Любові великий і щирою на все життя, хай ваші очі сяють тільки від сліз радості, яка буде відвідувати ваш будинок. Нехай роки летять, адже не будуть вони вам страшні, оскільки ваша краси не затьмиться. прикрашати, як свіжий квітка троянди, сіру життя оточуючих своєю красою! Любіть і будьте улюбленими все життя.

Іменини :
18 серпня.

Нісон         Нора


Сонник - тлумачення снів