Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Ніна

Назва походить від грецького слова Нінос - так звали засновника асирійського держави, таке же назву носила столиця Ассирії.

У дитинстві Ніна вперто, не завжди може стримувати свої почуття, не прислухається до порад і застереження старших. Щоб домогтися якоїсь мети, може проявити завидною завзятість. Здатна захистити більш слабкого однолітками і застосувати при цьому навіть силу.

Навчається добре, почуття самолюбство не дозволяє бути серед відстаючих. З віком стає помітною ретельно в питаннях власної честі. Нина загострено сприймає шушуканье бабусь у дворі, для неї важливо думку друзів про її поведінку. Зі своїми ровесниками підтримує нормальні стосунки, хоча буває часом зайво претензійна і нравоучітельна.

Отримавши спеціальність, Ніна завжди стає особливо відповідальним працівником, пунктуально виконуючим будь-яке завдання. Здатна бути привабливою і чарівною у службовій обстановці. Для Ніни, що володіє безліччю позитивних якостей, не складає труднощів знайти собі в чоловіки доброго людини.

Ніна прагне зробити свою родину ідеальною і в цьому своєму прагненні проявляє іноді занадто багато ретельності і настирності. Діти починають страждати від того, що, крім гарної навчання, від них вимагається відвідувати різноманітні гуртки та секції. Починає прискіпується до чоловіка, вважаючи, що в роботах по дому він недостатньо енергійний. Ніна - чудова господарка, здатна виконати будь-яку роботу.

Підходять для шлюбу : Валентин, Віктор, Георгій, Михайло, Семен, Сергій.

Менш підходять : Анатолій, Дмитро, Іван, Федір.

Іменини :
27 січня.

Ніла         Нісон


Сонник - тлумачення снів