Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Неллі

Можливо, від грецького слова "неос": молодий, новий.

Неллі розумна та комунікабельність. Вона дружна з усіма, але ні в дитинстві, ні пізніше, ставши дорослою, не вміє зберігати чужих секретів. Зазвичай улюблена дочка матері, ні в чому не знає відмови. Кілька гнівливий, іноді спалахує по мелочам, але швидко відходить, не конфліктна. Нелли талановита, їй легко даються різні галузі знань. Шкільну програму засвоює без особливої праці, особливо добре даються точні науки.

Її не назвеш вперто, не назвеш наполегливій, але свою точку зору вона, тим не менш, завжди має і, більше того, - може її вишукано, не гнівити опонентів, відстояти. Дбайливо і спочутливі до тих, хто слабший її. У квартирі Неллі обов'язково живе кішка або собака, до старості їх може бути навіть кілька.

До грошей ставиться зверхньо, не любить збирати їх на "чорний день", намагається негайно звернути в дорогі наряди і цінності. У неї гарний смак, і вона намагається слідувати моді.

Неллі з головою захоплена справами, роботою, професійною кар'єрою. Вона і вдома з захопленням розповідає про свої плани та досягнення, успіхи та сюрпризів. Нагадати в цей момент їй про вечері-накликати на себе гнів. Щоправда, роздратування буде сиюминутным, Неллі тут же приготує бутерброди, до яких чоловік її давно звик, і конфлікт буде вичерпано. На жаль, але домашні справи стоять осторонь від інтересів Неллі. Будинок, побут узкі для неї, вони заважають її самореалізації, і, якщо є можливість, вона з радістю довірить ведення домашнього господарства матері або свекрухи. З чоловіком у Неллі відносини рівні: немає ні страстной любові, ні байдужості, швидше - це стосунки двох друзів. Самолюбие Неллі робить її ревнивий, ревнощі може приймати крайні форми. Діти в родині більше люблять батька. Нелли здатна захопитися розумним і неординарною людиною, тим, чиє інтелектуальне перевагу для неї очевидно. Однак стабільність у шлюбі для неї важливіше.

Життєвий шлях цих жінок складний. З них виходять гарні працівники у царині мистецтва, медицини, педагогіки, серед них багато кандидатів наук.

Підходять для шлюбу : Борис, Костянтин, Євген, Олександр, Яків.

Менш підходять : Тарас, Степан, Юхим, Андрій, Петро.

Це ім'я підходить Водолія, рибам, Козерога, ваги, але не левів, раків і Близнюкам.

Наум         Никанор


Сонник - тлумачення снів