Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Назар

Назарій - в перекладі з давньоєврейського: присвячений Богу. Російська форма цього імені: Назар. Одного з ним походження назва міста Назарет.

Цим м'яко лунають ім'ям частіше називають хлопчиків на Україні, ніж в Росії.

У родині вони народжуються звичайно другими або останніми. Вони спокійні, виконавчої, добре встигають у школі. У дитинстві хворіють фарінгітом. Схожі як на матір, так і на тата. Вони багато читають і здатні орієнтуватися в незнайомій обстановці. З дівчатами нерішуча; одружившись, стають прекрасними чоловіками й батьками.

"Зимові" - дуже ревнивий і ворохобні завдяки останньому якості досягають наміченої мети, хоча життя їх не усипане квітами. Беруть все близько до серця. "Літні" - теж ревнивий, віддані сім'ї, вони, що називається, міцні хазяї, роблять все грунтовно, обов'язкові. У них багато друзів, через яких часто потрапляють у неприємні ситуації. Якщо є своя машина, із задоволенням водять її, але ремонтувати не люблять. "Осінні" - дуже конкретні і розважливий, нічого не зроблять, всебічно НЕ обдумавши. Часто це майстри - "золоті руки".

Ім'я Назар, або Назарій, походить від давньоєврейського і означає "він присвятив себе Богу". Святим заступником імені є мученик Назарій. Святий Назарій був свідком віри Христової і здійснив подвиг в ім'я Господа Бога Ісуса Христа. Він просветлілся своїми думками і навчав віруючих, наставляючи їх вірити й шанувати єдиного Бога і Пречисту Діву Марію. Він перемагав силою своєї віри полчіша демонів, вздоровлюючи хворих, з свого серця Виливай благодать, дану йому Богом. Мученик Назарій був проти ідолопоклонства, за що зазнав від язичників страшні борошна й відійшов до Бога. Християни підняли тіло мученика й поховали, його з почестями.

Підходять для шлюбу : Віра, Неллі, Белла, Алла, Ілона.

Менш підходять : Катерина, Анжела, Лія, Інна, Стелла, Тетяна.

Вітаємо Назара з днем ангела. Нехай навколо нього в цей день сяють посмішки, чується радісний сміх і веселиться чесної люд. Бажаємо Назар домогтися здійснення всіх його бажань. Нехай збудуться всі його мрії. Бажаємо йому завжди йти до мети, домагатися успіхів і ніколи не знати гіркоти поразки. Ми віримо, що іменинник зустріне прекрасну любов, яка стане сяяти яскравіше сонця. Нехай ця любов буде дорожче всіх коштовностей світу. Бажаємо Назар мати прекрасну сім'ю, який любить дружину і слухняних дітей. Нехай його робота приносить йому радість і задоволення. Бажаємо іменинникові завжди бути добрим і чуйним чоловіком.

Іменини :
27 жовтня.

Надія         Наталя


Сонник - тлумачення снів