Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Надія

Ім'я запозичене зі старослов'янської мови. Давньоруська форма цього імені - надійний.

Надія часто буває єдиною дитиною в родині. Вона дуже рухлива, любить гучні ігри, емоції в неї б'ють через край. Завжди прагне бути в компанії й командувати своїми сверстніцамі. У більш старшому віці характер здобуває чоловічі риси. Вона тверда у своїх намірах, цілеспрямована, не проявляє зайвої чутливості. Їй властивість розрахунок у діях.

Надія здатна на прояв бурхливих почуттів, у неї можуть бути численні романи. Вийшовши заміж, починає вести більш розміреним спосіб життя, стає стриманою й організованою. У відносинах із чоловіком здатна виявити емоційність, але душевні пориви зберігає усередині себе. Її товариськість і веселість приймають помірний характер. Намагається займатися конкретною справою й не витрачати даремно час на беззмістовних розмови. У родині займає чільне положення й командує своїм чоловіком, але робить це з тактом і неназойліво.

Надія більшу частину часу присвячує домашньому господарству. Вона працьовитих і все встигає зробити. Дітей учить скромності в поведінці та в побуті. Мати для них беззаперечним авторитет.

Підходять для шлюбу : Олександр, Віталій, Єгор, Костянтин, Юрій.

Менш підходять : Анатолій. Володимир, Іван, Федір.

Іменини :
30 вересня.

         Назар


Сонник - тлумачення снів