Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Михайлина

Характеристика імені Михайлина: Все життя цих жінок проходить у прагненні примирити або хоча б врівноважити два схильності свого характеру: бажання досягти життєвого успіху і нерішучість, навіть боязкість. Тільки «осінні» жінки володіють таким необхідним для досягнення поставленої мети якістю, як наполегливість, та й то воно частіше набуває форми впертості. Михайлина надзвичайно трудолюбива і компенсує цим недолік інтелектуальних здібностей, хоча часом здається, що в ній набагато більше інтелекту, ніж вона його демонструє.
Михайлина - м'яка, добросерда жінка, трохи сентиментальна. Любить читати жалісливі романи про кохання і може проливати сльози на серцевими стражданнями їх героїв. Вона скромна, не любить звертатися на себе увагу, поступливі. У родині роль лідера охоче віддає чоловікові. Михайлина не дуже товариська, але гостинна.
У великому суспільстві вона губиться, не вміє підтримати світський невимушена розмова. Найбільших успіхів у кар'єрі досягають «зимові жінки - вони більш здібні і рішучіше інших. У масі своїй же Михайлини, хоч і не позбавлені талантів, але зірок з неба не хапають і командирами виробництва не стають. Працюють вихователями у дитячих садках, кравчиня, продавцями, медсестрами.

Митрофан         Михайло


Сонник - тлумачення снів