Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Микола

Назва походить від давньогрецького імені Ніколаос, що переводиться як "переможець народів".

Микола з дитинства росте міцним і здоровим, хворіє рідко. Не пристає з примхами до батьків, напевно, тому вони не завжди приділяють Миколі достатнього часу. Навчається добре по всіх предметах. Серед однолітків його відрізняє сила, активність і кмітливість. Труднощі долає без сторонньої допомоги. Урівноважені, трудолюбив і працездатний. Микола здатний опанувати будь-який професією, буде добре заробляти. У колективі простий у спілкуванні, дружелюбність. На посаді керівника у Миколає можуть проявитися риси, що характеризують його як жорстокого і навіть деспотичний людини. Підлеглі будуть побоюються його. У стані гніву погано контролює свій стан і здатний наломать дров.

Микола легко захоплюється жінками. Жінку, яка йому сподобалася, відразу ж запрошує на побачення й через кілька днів може запропонувати їй вийти за нього заміж. Думка навколишніх його при цьому не цікавить. В любви пристрастей, але ревно.

Здатний багато роботи, пов'язані з благоустроєм свого будинку, виконувати самостійно. Допомагає дружині в збиранні, ходить за покупками. Дуже любить дітей. Балує їх, потурати усім їхнім примхам і примхами. Миколі треба бути обережним з алкоголем, так як він швидко до нього звикає й може стати алкоголіком.

Підходять для шлюбу : Анна, Дарья, Зинаида, Зоя, Лариса, Любов, Ельвіра.

Менш підходять : Алла, Валентина, Вероніка, Галина, Євгенія, Катерина, Олена, Єлизавета, Інна, Людмила, Марина, Олеся, Ольга, Римма, Юлія.

Іменини :
6 січня;
16 лютого, 17 лютого;
13 березня;
22 травня;
9 серпня;
19 грудня.

Микита         Мирон


Сонник - тлумачення снів