Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Микита

Давньогрецького походження: переможець.

Це чоловіки, які знають собі ціну. Вони егоїстичні й цілеспрямовані, вибирають собі мету, ідуть до неї прямим шляхом. Не люблять, щоб ними командували, вони наполегливі, ворохобні і одночасно, чутливі і раніми. Зовні схожі на матір, характер ж у них батьківський.

Сімейна життя їх складається важко, але, люблячи дітей, воліють не розлучатися. Дуже віддані сини.

У цих чоловіків талант від Бога. Вони лідери, щоправда, це не поширюється на сімейне життя. Друзів у них небагато, Микита позбавлений дипломатичність, не бажає ні до кого пристосовуватися й не терпить нічьего переваги.

"Зимові" - складні в спілкуванні, великі сперечальників. Працьовитих, свої плани продумують до дрібниць. Не терпить довгих розмов по телефону. "Літнім" не дуже щастить у шлюбі, але вони терплячі. Люблять тварин, часто тримають у будинку собаку. Люблять їздити у відрядження й водити свій автомобіль (але не ремонтувати його). Дбайливі сини.

Ім'я Микита перекладається з давньогрецької як "переможець". Опікуном імені є преподобний Микита Сповідник. Будучи ігуменом обителі Мідікійской, він сповідав людей, очищаючи їх душі від гріхів, проповідуючи істинні цінності та християнську віру; зарахована до лику святих. Никита відрізняється веселою вдачею, любить галасливі вечірки, танці, подорожує, якщо є така можливість. Никита коммунікабелен, прекрасно ладіт з людьми, однак працювати в колективі не вміє, по натурі він індівідуаліст, не може підлаштовуватися під інших, воліючи діяти самостійно. Гостепріімен, привабливий для жінок, що володіє почуттям гумору.

Підходять для шлюбу : Ада, Вероніка, Зінаїда, Алла, Ірина, Наталя, Лідія, Світлана, Поліна, Тетяна, Елеонора,

не підходять : Агнеса, Ганна, Віра, Альбіна, Галина, Глафіра, Майя, Катерина, Марта, Тамара.

Ім'я підходить людям, народились під знаком Зодіаку на межі між Дівою і вагами, тільця, Близнюкам. Не підходить воно скорпіони, Стрільцям, Овнам і левів.

Бажаємо всім Никита бути сильними і твердими, наполегливими і завзятий, везучімі на шляху до досягнення задуманого, щоб, відповідаючи значенню свого імені, вони виходили переможцями з будь-якого положення, домагалися всього бажаного, не знаючи гірких поразок і великих втрат . Щоб ніколи не покидала їх впевненість у правильності та необхідності всього того, що вони роблять. Обид щоб менше в житті було, а більше було б світлих, радісних моментів, осяяння теплом та участю, любов'ю і розумінням з боку тих, хто знаходиться поруч. Щоб покровитель завжди допомагає, і удача не відверталися ніколи, а небо над ними було сонячним і світлим, нічим не омраченним.

Іменини :
13 лютого;
2 квітня, 16 квітня;
3 травня, 17 травня, 27 травня;
5 червня, 6 червня , 10 червня;
6 липня;
22 вересня, 28 вересня;
26 жовтня.

Мечислав         Микола


Сонник - тлумачення снів