Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Михайло

Назва походить від давньоєврейського імені Мікаель, що означає "рівний, подібний до Бога".

З хлопчиком Михайлом у вчителів і батьків проблем, як правило, не буває. Він намагається все робити добре й вчасно. Може брати участь у спортивних іграх разом зі своїми друзями й співати в дитячому хорі.

Михайлу властивий логічний склад розуму. У незнайомій обстановці орієнтується швидко. Болісно сприймає критичні зауваження. Він може отримати будь-яку спеціальність: вчителя, юриста, токаря, водія. З Михаїлів виходять гарні керівники самого високого рівня. Вдається їм кар'єра і на військовій службі. Михайло легкий у спілкуванні, незлопамятен. Любить возитися з кішками та собаками. Із задоволенням проведе час на садовій ділянці.

У жінці Михайла привертають м'якість і отходчівость. Дуже добрий у відносинах з дітьми, не може ні в чому їм відмовити, балує дорогими іграшками, приділяє весь свій вільний час. З увагою ставиться до батьків, доглядає за ними, капризи старих його не дратують. П'є мало. За столом поводиться вільно. багато жартує, любить співати пісні. Опьянев, стає сентиментальною.

Підходять для шлюбу : Олександра, Варвара, Віра, Дина, Дина, Олена, Клара, Лідія, Марина, Ніна, Раїса, Римма, Тамара, Ельвіра.

Менш підходять : Оксана, Ольга, Софія.

Іменини :
24 січня;
27 лютого;
3 червня, 5 червня;
25 липня;
11 серпня;
19 вересня;
3 жовтня, 13 жовтня;
21 листопада;
5 грудня.

Михайлина         Мілена


Сонник - тлумачення снів