Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Мірра

Мірра дуже схожа на батька і зовні, і багатьма рисами характеру, однак більше прив'язана до матері. Це досить чутлива, ранімая і жалостливо дівчинка, трохи боязко і брезглівая. Останнє не завадить їй принести в дім брудного бездомного кошеня і, незважаючи на протести батьків, прігреть його. Наполегливість і внутрішнє завзятість, властиві маленької Міррен, зберігаються в ній і пізніше, в зрілому віці. Крім того, в ній дуже приваблюють обов'язковість і вірність слову.

Мірра рухлива, пластична, обдаровані хорошими музичними здібностями, батьки часто визначають її в музичну або хореографічну школу; дівчинка захоплюється танцями.

"Зимові" - працьовитих і неслухняні в досягненні мети. Раз доручивши їм справу, можна бути впевненим, що вони виконають його. Народжені взимку Мірра - дуже пристрасні натури, але вони досить обережні і пристрасть їх, як правило, спрямована на єдиного кохану людину, вони однолюбкі. Виходять заміж після двадцяти років, вибирають спокійного, врівноваженого і грунтовного чоловіка, з яким можна почувати себе комфортно, - Мірра воліє бути лідером у родині. Вони гарні господарки, непогано готують, особливо вдаються їм перші страви. У сім'ї у "зимових" частіше народжуються сини. Маленька слабкість таких жінок - довго розмовляти з подругами по телефону.

Потрібно сказати, що груднева Мірра - надзвичайно наполегливе вперто істота, що не терплять ні в чому заперечень.

"Літні" - повільні і инфантильны, але всередині у цих жінок - вулкан. Закохавшись, вони цілком віддаються своєму почуттю, очікуючи у відповідь такий же пилкості. Ревнощі їх буває настільки ж сильною, але, на щастя, не доходить до небезпечних меж. Почуття уязвленного самолюбие їм вдається приховати під напускне безразличием.

"Осінні" - майже також ворохобні, як їх "грудневі" тезки, але значно добрішим та обачність останніх. Це типові інтроверти, завантажені в себе, що живуть складної внутрішньої життям, серед них чимало глибоко віруючих. Беруть все близько до серця, пропускають і свої, і чужі неприємності "через себе", але на їх особі ви не прочитаєте нічого.

Серед жінок із цим ім'ям є лікарі, перукарі, вчителі музики, вихователі дитячих садів, продавці, бухгалтери.

Мірра - гарне ім'я, що зустрічається, на жаль, все рідше.

Мірдза         Модест


Сонник - тлумачення снів