Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Мілена

Дуже часто росте єдиною дитиною в інтелігентній родині, всіма розпещених і заласканним. Дівчинка звичайно слабка, млява, з поганим апетитом, трохи лінивий, але добра. Вона звикла, що всіма її діями керують дорослі, і позбавлена будь-якої самостійності. Такий же инфантильной залишається Мілена і в шкільні роки; друзі дбайливо опікуються її. Ставши дорослою, на щастя, вона втрачає цю якість.

"Зимові" Мілени володіють складним і суперечливим характером, вони ворохобні, ворчліви, люблять нав'язувати свою думку, ревниво і вимагають до себе підвищеної уваги. Спілкуватися з ними непросто. Там не менш вони виявляють завидну терпимість у сімейному житті, багато прощають чоловікам. Дуже гостинні, хоча далеко не зразкові господині.

Мілена, як правило, не лідер у родині, ця роль у неї відведена чоловікові. Її відрізняє душевна холодність, неемоціональность (найбільше це стосується "грудневих" і менш за все - "літніх"), вона не здатна як розділити чужу радість, так і поспівчувати чужому горю. І лише дуже небагато з Мілен обдаровані душевним теплом і добротою.

Нерідко живуть разом зі своїми батьками, бо без їх допомоги не в змозі обійтися. За професією Мілени: економісти, лікарі, медсестри, продавці, педагоги, бухгалтери, інженери.

Михайло         Мірдза


Сонник - тлумачення снів