Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Марта

Походить з древнеарамейского мови, означає: владычица, наставниця. Російський варіант імені: Марфа.

З дитинства березня наполегливо, вперто і емоційна. Це чарівна, приваблива до себе жінка. Вона рішуче, впевнена в собі, ніколи не втрачає присутності духу навіть в найскладніших ситуаціях. З розвиненим почуттям власної гідності, образу пам'ятає довго й першою не зробить кроку до примирення. Березень любить бувати в суспільстві, любить і вміє красиво одягатися й звернути на себе увагу чоловіків. Марти найчастіше Інтел-лектуалкі і роботу собі вибирають відповідну, хоча серед них можна зустріти, наприклад, і спортивних тренерів, і продавців.

Заміж виходять пізно, хоча не обділені увагою протилежної статі, і, як правило, у шлюбі бувають двічі. Однак деякі з "осінніх" заміж не виходять зовсім. Вони більш прагматичні і обережні - ніколи не зроблять необдумане кроку.

березня віддана родині (особливо це стосується "зимових"), вона однолюбка, але ревниво, хоча і намагається приховати це. Вміє багато чого робити по дому сама, не сподіваючись на чоловіка. Шиє і вяжет. Її улюблені тони - червоний, синій, зелений. Захоплення: книги, лижні прогулянки. Любить солодке.

Підходять для шлюбу : Ілля, Михайло, Мирослав, Олег, Павло, Петро, Роман, Святослав, Ярослав.

не підходять : Микита, Микола, Семен, Орест, Фелікс, Станіслав, Яків, Лазар, Юрій.

Іменини :
19января;
21 червня;
29 липня.

Марк         Мартін


Сонник - тлумачення снів