Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Марк

Походить від грецького імені марки, які, в свою чергу, відбулося приблизно від латинського слова "Маркус" - молоток. Інша версія полягає в тому, що воно бере початок від Марса (бога-покровителя людей та стад, згодом - бога війни).

Марк егоцентрічен, і цю межу, яка потім, у дорослому житті, буде успішно маскуватися чарівною посмішкою, підкресленою ввічливістю й готовністю до самопожертви, можна легко розрізнити в ранньому дитинстві. Маркуш робить все для того, щоб мама, тато, дідусь, бабуся й гості займалися тільки ім.

У школі він ревниво ставиться до успіхів однолітків, не виносить їхньої переваги, однак намагається приховати почуття заздрості. Так само веде він себе й ставши дорослим: досить терпимо до тих, хто перечить йому і не рахується з його інтересами. Тут, очевидно, позначаються кар'єрні міркування.

У Марка майже завжди можна виявити будинку гарну бібліотеку, в якій переважають іноземні автори, він виписує багато газет. Любить грати в карти, злиться, коли програє, може вести себе при цьому бесцеремонно.

Одружується дуже обережно. Шукає жінку, яка могла б стати йому бездоганною подругою, беззаперечно помічницею, людиною, здатним жертвувати своїми інтересами в ім'я честолюбних планів чоловіка. До того ж вона повинна визнавати беззаперечна інтелектуальне перевагу Марка, якщо навіть його й немає. Жінка з вираженою індивідуальністю, творчо обдарована, буде скоріше дратувати і гнітити Марка.

Він прагматічен і приховати. Навіть для самих близьких він ніколи не буває відкритий повністю.

У побуті невибагливий. У будинку - хазяїн, "всьому голова". Дітей виховує в строгості й слухняності, іноді проявляє до них зайву жорстокість. Любить доводити своє, сперечається. Обожает розмови з дружиною і тещею про свої хвороби.

Марк - ім'я латинського походження. Означає приналежність до стародавнього римського роду Марков. Марк переводиться як "сухий", "в'януть". Володіє сильним, вольовим характером і в той же час по-дитячому беззаботен і суетлів. Дуже любить подорожувати. Обожнює прогулянки на природі й відпочинок поблизу водойм. Захоплюється автомобілями, дуже любить швидку їзду. В кохання не знає сталості, але тільки до тих пір, поки в його житті не з'явиться справжня любов. Але, на жаль, на її пошуки часто може піти більша частина життя. Святий покровитель цього імені - преподобний Марк Гробокопателя в Ближніх печерах. Був вірним слугою Бога і церкви. Був терплячий і добрий з усіма, мав славу заступником всіх слабких і приниження.

Маркуш буде робити все, щоб мама, тато, дідусь, бабуся й гості займалися тільки ім. Правда, у дорослому житті це прагнення Марка привернути до себе увагу буде успішно замаскований під чарівною посмішкою, підкресленою ввічливістю й готовністю до самопожертви.

Це ім'я підходить ваги, Льву, барана, Близнюкам більше, ніж Раку, Скорпіона, риб.

Хочеться привітати Марка з днем його іменин. Бажаємо йому запастися терпінням і навчитися сталості. Нехай сама мати-природа допоможе йому бути завжди здоровим і сильним. Нехай безтурботність і життєрадісність не залишають його й далі, не заважаючи йому при цьому здраво дивитися на світ. Бажаємо йому, щоб святий покровитель завжди оберігала його від усіх бід і напастей. Хочемо, щоб справжня любов зустрілася йому тоді, коли він буде готовий до зустрічі з нею, і стала його вірним супутником у житті. Нехай Різносторонність та імпульсивність не стануть причинами втрат і смутку. Дай Бог йому великого людського щастя. Бажаємо йому, щоб навколо були тільки радісні і щасливі обличчя.

Іменини :
11 січня, 16 січня, 17 січня;
1 лютого;
14 березня, 15 березня, 18 березня, 24 березня;
11 квітня, 18 квітня, 25 квітня;
8 травня;
2 червня, 18 червня;
16 липня;
7 серпня, 14 серпня, 27 серпня, 31 серпня;
28 сентября;
7 жовтня, 10 жовтня, 11 жовтня, 22 жовтня;
9 листопада, 15 листопада, 22 листопада, 28 листопада.

Марія         Марта


Сонник - тлумачення снів