Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Маргарита

Назва походить від латинського слова "Маргарита" - перлина.

Маргарита з дитинства відрізняється самостійністю й має своє власне судження по будь-якого питання. Зайво прямолінійно, може сказати все, що думає, чим іноді ставить у незручно становище батька з матір'ю. Ці якості збережуться в Маргарити на все життя, хоча подорослішавши, вона почне розуміти, що треба намагатися стримувати свої емоції, щоб не виглядати в чужих очах грубою й не доводити справу до конфліктів.

Під час навчання відразу проявляється гарне логічне мислення, улюбленим предметом буде математика, може домогтися непоганих результатів, граючи в шахи. Розумна, кмітливість, не позбавлена й хитрості. Відносини з ровесниками носять нормальний характер. Маргарита може надати допомогу при необхідності, але її непевність а собі перешкоджає міцним дружнім стосункам з ким-небудь. Вибирає професію вчителя, інженера, може стати непоганим керівником.

У відносинах із чоловіками Маргарита .. нетерпляче. Їй хочеться одержати все й відразу. Вона може вийти заміж за першого понравившегося людини і випробувати після цього серйозне розчарування.

Сильно переживає свої помилки. Щоб не бути самотньою й не давати приводу знайомим обговорювати її положення, може вийти заміж вдруге. Впевнено почуває себе в чоловічому товаристві й може давати чоловікові привід для ревнощів. Домашнє господарство, присадибну ділянку не викликають позитивних емоцій. Але, якщо необхідно, здатна приготувати вражаючий вечерю і чудово прийняти гостей. До дітям відноситься дбайливо.

Підходять для шлюбу : Аркадій, Геннадій, Веніамін, Всеволод, Едуард.

Менш підходять : Віталій, Володимир, Іван, Кирило.

Іменини :
30 липня.

Максиміліан         Марина


Сонник - тлумачення снів