Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Максиміліан

Це ім'я того ж кореня, що й Максим.

Розвиваються, як всі діти. Вдумливий, наполегливими і дуже працьовитих. Зовні схожі на матір, характером - на батька. Від батька успадковують працьовитість, від матері - розум. У школі вчаться добре, у них багато друзів. Вони добрі і добрі, але ворохобні у своїх діях. Займаються спортом. Домосід. Часто релігійними.

Дорослі Максиміліан - застенчивая, але незважаючи на це, у принципових питаннях не йдуть на поступки і не змінюють своїх переконань. Багато подорожують по країні. Віддані родині. За професією ці чоловіки: інженери, артисти, тренери, програмісти, перукарі, електрики, слюсарі, столяри.

У шлюбі їм часто не щастить, але вони виявляють завидною терпіння, і діти прив'язані до них навіть більше, ніж до матері. Люблять природу і тварин. Господарські.

Ім'я Максиміліан відбулося від давньоримського Максим. З латинського "Maxima" воно перекладається як "найбільший", "найвищий", "найбільший", "нащадок великого". Запозичене з візантійської культури в момент її розквіту. У цей день ми згадуємо святого Максиміліана в Ефесі, який прийняв мученицьку смерть за християнську віру. Максиміліан виступав у боротьбі проти засилля язичества й закликав своїх співвітчизників слухати "Господнього", творив добро людям, уздоровляв недуги й давав стражденним розраду. Максиміліан відрізняється сильним характером, володіє гострим розумом і ділової хваткою. Шанує батьків і свою родину.

Підходять для шлюбу : Ганна, Анфіса, Віра, Галина, Глафіра, Зоя, Капі-толіна, Майя, Муза, Оксана.

не підходять : Ванда, Ева, Ія, Кіра, Надія, Ніла, Тамара, Тіна, Елла, Елеонора.

У цей літній день ми бажаємо всім Максиміліану довголіття і процвітання! Нехай ваш земний шлях буде увінчаний тільки перемогами і щастям. Так мінуют ваш будинок негаразди і біди, сонце висвітлює шлях щодня, родючими будуть ваші землі й ріг достатку ніколи не перестане рассыпать над вами свої блага. Нехай кожен прожитий вами день не здасться вам загубленим, а ваші діти виправдають всі ваші надії і підтримають вас у старості. Бажаємо вам, щоб ваша робота доставляла вам тільки задоволення і всі діла йшли обов'язково в гору! Друзі нехай будуть вірними, а улюблені відданими і люблять, вороги перетворяться в соратників, батьки пишаються й захоплюються вами!

Іменини :
14 серпня;
12 жовтня;
4 листопада.

Максим         Маргарита


Сонник - тлумачення снів