Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Максим

Назва походить від латинського слова "Максимус", що означає "найбільший".

У дитинстві Максим не доставляє батькам і вчителям ніяких турбот. Він добре вчиться, у нього нормальні відносини з однолітками. Читає різні книги, і в нього розвивається багата уява. Із задоволенням ходить у театр на дитячі спектаклі. У дорослого Максима може не все ладіться. Йому не вистачає вольових якостей, упевненості в собі, завзяття та напористості. Він позбавлений "пробивних" здібностей і до того ж має звичку у всьому сумніватися. Але незважаючи на ці недоліки, Максим відкритий до спілкування людина. Він доброзичливців, завжди готовий надати допомогу. Намагаючись побачити в людині тільки гарне, Максим погано розрізняє гарних людей від поганих. Не ставить перед собою мети зробити кар'єру, але, захопившись якою-небудь справою, може домогтися значних результатів.

Максима успішно працюють будівельниками. ковалями, фотокореспондента, вчителями. Можуть бути політиками.

Максим рано починає звертати увагу на дівчат. До вступу в шлюб уже має великий досвід спілкування з жінками. Терплячий і не буде квапити дружину, коли вона надовго затримається перед дзеркалом. Здатний перенести й нервовий зрив у дружини, викликаний неприємностями на роботі. Але терпінням його не слід зловживати - воно не безмежне.

Любить спілкуватися з дітьми. З полюванням водить їх у дитячий сад і на прогулянки, читає їм казки й допомагає робити уроки. З батьками дружини відносини складаються благополучно. У шлюбі вірний.

Підходять для шлюбу : Віолета, Зінаїда, Лідія, Маргарита, Ніна, Раїса, Світлана.

Менш підходять : Антоніна, Любов, Ольга, Юлія.

Іменини :
29 січня;
2 лютого;
23 квітня;
11 травня;
26 серпня;
24 листопада.

Макар         Максиміліан


Сонник - тлумачення снів