Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Макар

Це ім'я є в святцах, їм називали багатьох хлопчиків, що народилися на Макаров день. У перекладі з давньогрецької означає: блаженний, щасливий.

Це здатні і разом з тим впертий діти з мінливі характером. Вони добрі, виконавчих і товариська, у них багато друзів, з-за яких вони часто потрапляють в неприємні історії. Працьовитих і неконфліктний, завдяки цьому в основному і домагаються того, чого хочуть.

"Зимові" - більш замкнені, вони "поборники прогресу", але мало кому вдається здійснити свою мрію. Під гарячу руку їм краще не потрапляти, правда, вони швидко відходять. Молчуни, охочіше слухають інших.

Люблять, щоб у сім'ї було багато дітей, але перший шлюб часто буває невдалим.

Макаров - гарні майстри.

Успішно працюють каменярі, штукатури, покрівельники, ковалями, однак серед них є й музиканти, і педагоги, і військові. Воліють працювати самостійно, без помічників.

не поспішають з висновками і тому не допускають серйозних помилок. Гостинні, але самі ходити в гості не люблять.

Це ім'я походить від давньогрецького "макаріос" - "щасливий", і його власники повністю виправдовують це значення. Їм з народження дається багато те, про що інші мріють протягом довгих років. На жаль, не всі Макар здатні по достоїнству оцінити цей дар, тому він нерідко розтрачує даремно. У цей день всі віруючі поминають Макарія Єгипетського, або Олександрійського, який світлим променем увійшов у свій вік. Макарій Єгипетський не був знатного походження, в юності він служив пасти, а потім 60 років прожив у пустелі. На 40-му році життя висвячений пресвітерів, після чого здійснював богослужіння серед численних учнів.

У Макаров не складеться особисте життя з Лесею.

Власникам цього імені можна побажати поменше нарікати на долю, намагатися використати всі свої можливості на повну силу, приносячи радість своїм ближнім. Макаром необхідно знайти своє місце в цьому житті, тоді все у них буде чудово. Адже варто лише повірити в свої сили, і життя повернеться хорошою стороною. Щастя вам, дорогий Макар, забезпечено, якщо ви не зверне з праведного шляху чесності, доброти. Але у ваших руках зробити щасливим ще кого-то, не забувайте про це. Ніколи не сумуйте за пустякам, бо доля не любить тих, хто замикається на своїх гіркоті. Бажаємо вам знайти те саме щастя, яке вам визначено згори, і в подальшому не втратити його.

Іменини :
2 січня, 12 січня, 15 січня, 23 січня;
1 лютого, 4 лютого, 17 лютого;
4 березня, 30 березня ;
10 квітня;
14 травня, 26 травня;
8 червня;
7 серпня, 31 серпня;
10 вересня, 12 вересня;
11 жовтня;
6 грудня.

Майя         Максим


Сонник - тлумачення снів