Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Май

Май - рідкісне ім'я, що означає: тепле серце. Як правило, це люди незвичайно великого терпіння. Дуже зосередженим і завжди доводять до кінця розпочате. Зовні схожі на матір. Часто народжуються в родині священиків. Надзвичайно скромні, їх душу легко поранити. Тонко відчувають людей, що цікавляться історією, намагаються в ній відшукати істину життя. Люди їх поважають, йдуть до них за доброю порадою. Одружуються на дівчині душевної та скромною, яка не буде придушувати їх.

За професією вони педагоги, торговельні працівники, чоботярі, столяри, електрики. Люблять тварин. Фанатично захоплені футболом і не пропускають жоден матч. Дуже гарні батьки.

"Зимові" - спокійні, доброзичливі, але не дуже обов'язкові і точні. Чуйний - допомагають усім, кому потрібна допомога. Не позбавлені таланта, але свої здібності, на жаль, до кінця розкрити так і не можуть. Дуже гостинні.

"Літні" - женяться досить пізно, вони скромні і нерішуча. Закінчуючи інститут, не працюють за фахом. У шлюбі їм не везе, і якщо вони не розводяться, то тільки заради дітей.

Підходять для шлюбу : Ганна, Вета, Галина, Домініка, Ирина, Лариса, Луїза, Любов, Неллі.

не підходять : Діна, Катерина, Єлизавета, Леся, Марина, Мілена, Ольга, Чеслава, Юлія.

         Майя


Сонник - тлумачення снів