Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Леся

Леся - легко ранімая, упрямая і слабка здоров'ям дівчинка.

Зовні схожа на батька й більше прив'язана до нього. Характером же пішла в матір. Вона музично обдаровані, непогано малює, начітанна і розумна. У школі у неї багато подружок. Однак є в дівчинці Лесі риса, яка пізніше, в зрілому віці, стане помітніше - егоїстичні. Щоправда, це стосується більше "зимових".

Леся гостинна, воліє приймати гостей у себе, незнайомого суспільства сторони і тримається в тіні. Це жінка, яка звикла в усьому покладатися на себе, вона розсудливо, розважливий і обережна у вчинках: перш ніж зробити який-небудь відповідальний крок, обміркувати його всебічно. Так само не поспішаючи й продумано вона вибирає собі чоловіка, звичайно виходить заміж за людину, яку знає багато років, часто за військового. Шлюб у неї складається вдало, хоча зразковою господаркою Лесю навряд чи назвеш. Притаманні їй і маленькі жіночі слабості - наприклад, посплетнічать по телефону з подругою, дозволити собі поспати довше вранці.

У "зимових" жінок характер впертий, кілька конфліктних і незалежний, "літні" - нерішучість, мнітельни, багато з них не працюють за обраною спеціальністю.

"Осенние" Лесі - економні господині, ласкаві матері (як правило, у них народжуються сини). Вони домоседкі і не люблять надовго залишати свій дім.

Успішно працюють лікарями (педіатрами), педагогами, модельєрами, конструкторами. Серед них є співачки і художниці.

Підходять для шлюбу : Аркадій, Дмитро, Всеволод, Анатолій, Мирон, Олег, Наум, Сергій, Леонард.

не підходять : Макар, Натан, Адам, Броніслав, Овідій.

Леонтій         Ліана


Сонник - тлумачення снів