Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Леонтій

У перекладі з давньогрецької: лев'ячої.

З дитинства ворохобні, хоча в батьків з ними немає особливих проблем. У спілкуванні досить важкі, вибираючи собі друзів, переслідують певну вигоду. Жадібні, не позбавлені кар'єризм, до людей ставляться з зарозумілість. Дуже схожі на матір. Освоюють найрізноманітніші професії: столяра й лікаря, адміністратора й слідчого, програміста й педагога, механіка й артиста.

"Зимові" - жорстокі й дуже ревнивий. Одружуються, як правило, пізно. Завжди робить те, що вважають потрібним і вигідним для себе. Хоч і одружені, але завжди внутрішньо самотні і замкнені. Просуваються службовими сходами повільно, так як не вміють пристосовуватися. Обов'язкові і ніколи нікого не підводять. Гарні чоловіки й батьки. Завжди обережними в одязі. Краватка - неодмінна приналежність їх туалету.

"Весняний" припадає в житті нелегко. Вони не дуже товариська. Як правило, ці люди досить інтелігентні, відчувають тягу до знань, багато хто з них - ерудитів.

користуються великим успіхом у жінок і самі приділяють їм підвищену увагу. Але у відповідальних ситуаціях пасують і на серйозні відносини не вирішуються. Дружини, як правило, дуже їх ревнують, хоча сім'ю вони ніколи не кидають. Дуже стеснітельни і намагаються приховати це. Володіють гарною інтуїцією. Леонтій - прекрасний керівник, і колектив, яким він керує, завжди друже і згуртовані.

Ім'я Леонтій у перекладі з грецького означає "лев'ячої". Покровитель імені - священномученик Леонтій Нікейський, відомий своєю надзвичайною стійкістю. У часи тяжких гонінь за віру в Христа не відрікся від віри, за що був вигнаний зі свого села, пішов у ліс і до кінця днів своїх прожив відлюдником, відмовляючи собі у всіх життєвих радостях. Слава про нього дійшла до Русі. Після смерті його зарахували до лику святих. Леонтій незвичайно гарний і благороден. Його внутрішню красу не-кожній жінці дано розглянути. Це ім'я наділяє свого хазяїна чисто земними якостями - такими, як сила, міцність, працьовитість.

Підходять для шлюбу : Анжела, Маріанна, Мірра, Наталія, Неоніла, Раїса, Роксана, Елеонора.

Менш підходять : Альбіна, Белла, Капітоліна, Роза, Снежана, Тетяна, Тереза, Чеслава, Ядвіга.

Ім'я Леонтій наділяє свого власника сверхтерпелівостью, чесністю, працьовитістю, тому нехай наполегливість допоможе зробити вам успішну кар'єру, а ваша надійність залучить до вас якнайбільше відкритих і щирих друзів, будьте сьогодні як ніколи веселі, любвеобільни, сексуальна. Нехай ваша улюблена буде завжди вірна і віддані. У вашому будинку навічно запанує спокій, затишок і краса, щастя, багатство, а надія на майбутнє ніколи не згасає, допомагаючи впевнено йти по життю. Нехай ніч сьогодні буде чарівною казкою, у якій роль принцеси зіграє ваша улюблена жінка, ну а правити балом призначено вам - принцу Леонтій. Любові, щирості, здоров'я і щастя вам!

Іменини :
4 лютого;
7 травня;
2 липня;
14 серпня;
26 вересня.

Леонід         Леся


Сонник - тлумачення снів