Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Леонід

Назва походить від Леонідас, яке утворене з двох слів: "Леон" та "ідеал", що означає буквально "син лева"

З дитинства привчають уважно стежити за своїм здоров'ям. Вибагливий у виборі їжі. Невелику садна обов'язково смажет йодом і зробить пов'язку. Навіть при невеликій температурі обов'язково буде дотримуватися постільного режиму. Його самолюбство не дозволяє, щоб його вважали менш гідним тих, з ким він навчається. У вибраній спеціальності Леонід домагається значних успіхів. Він може стати класним водієм, широко відомим журналістом або державним діячем. У будь-якому колективі в нього складаються гарні відносини й з колегами й з керівництвом. Леонід здатний швидко пристосовуватися до обстановки, вміє залагоджувати конфлікти, має гнучкість. У потрібний момент здатний виявити твердість і принциповість.

Леонід - великий аматор поїздок на природу. Йому подобаються нічні риболовлі з багаттям і ухой, але не забуде прийняти всі заходи, щоб не схопити нежить і не застуди поясниці.

Жінці, що володіє кулінарним мистецтвом, не важко буде скорити Леоніда, тому що шлях до його серця лежить через шлунок Леонід любить добре сервіровані стіл та вишукані страви. Дружині Леоніда треба пам'ятати про те, що він болісно сприймає критичні зауваження на свою адресу, і тому не варто прилюдно дорікати його. Не відмовиться провести вечір за пляшкою гарного вина, але в нетверезому стані в нього може з'явитися почуття ревнощів.

Підходять для шлюбу : Алла, Ганна, Валентина, Віра, Вероніка, Людмила, Наталя, Поліна, Елеонора, Ельвіра, Юлія.

Менш підходять : Галина, Жанна, Інеса, Любов, Тетяна.

Іменини :
23 березня;
29 квітня;
18 червня;
21 серпня;
29 вересня.

Леонард         Леонтій


Сонник - тлумачення снів