Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Леонард

Леонард буквально означає: сильний.

У ранньому дитинстві часто хворіють респіраторними захворюваннями, доставляючи багато турбот батькам своїм неспокійним, дратівливість і впертим характером.

У школі задірісти, люблять сперечатися з учителями, неуважні. Читають все, що потрапляє в руки, займаються спортом, відвідують драматичні гуртки. Схожі на матір, характером же - у батька. Ліниві, по утрам не проти подовше поспати. З віком характер майже не змінюється.

"Зимові" Леонардо - зі складним характером, вони принципові і конфліктних. Талановиті і прагматичні. Закінчуючи вуз, часто не працюють за фахом. Вони гарні працівники, із задоволенням їздять у відрядження й добре водять машину, але ремонтувати її не люблять. Вибирають професії юриста, лікаря, музиканта, балетмейстера, водія. У шлюбі їм не щастить, перший шлюб часто закінчується розлученням. У будинку вони лідери. Гостинні. Прагнуть завжди і всюди бути першими, але в основному це стосується "зимових". Не позбавлені самомилування.

"Літні" - женяться пізно, люблять гульнуть на широку ногу, у них багато гарних подружок. Леонардо "осінні" - хитріший і вміють краще пристосуватися до обставин.

Підходять для шлюбу : Анна, Варвара, Ірина, Леся, Любов, Людмила, Наталя, Оксана, Елла.

не підходять : Веста, Владлена, Діана, Зоя, Інеса, Кіра, Клавдія, Станіслава, Юлія.

Іменини :
30 березня;
6 листопада, 26 листопада.

Лев         Леонід


Сонник - тлумачення снів