Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Лев

Назва походить від латинського слова "Лео", що означає "лев".

У дитинстві Лев - це спокійний і навіть трохи флегматичний хлопчик. Він не плаче по мелочам, але якщо його сильно образять, то риданням його безутешной. У середовищі своїх однолітків НЕ задирає, але здачі дати може будь-кому. Любить купатися, ходити в ліс.

наполегливо домагається поставленої мети. Якщо що обіцяє зробити, то докладе всі свої сили, щоб стримати дане слово. У характері переважають доброта і душевність. Завдяки своїм особистим якостям згодом займає непогане положення в суспільстві. Лев з особливою увагою ставиться до слабким і беззахисним, він завжди готовий прийти на допомогу старим, дітям, хворим. Має терпимістю і гнучкістю, вміє відмовитися від бажаного. Але границі стриманості Лева НЕ безмежно, після ряду зауважень і попереджень може послідувати сильна спалах гніву.

У жінках Лев найбільше цінує вірність і доброту. Надає великого значення сексуальним відносинам. У юнацькі роки любвеобілен. У відносинах з близькими здатний проявляти довготерпіння. Любить грати з дітьми в рухливі ігри.

Підходять для шлюбу : Анна, Вікторія, Ольга, Ірина, Клавдія, Тамара, Поліна, Елеонора.

Менш підходять : Лідія, Марина, Оксана, Олеся.

Іменини :
3 березня, 5 березня.

Лариса         Леонард


Сонник - тлумачення снів