Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Лариса

Назва походить від латинського слова "лярус", що означає "чайка".

У дитинстві Лариса - замкнуте дитина, непомітний на тлі активних, прагнучих виділитися сверстніц. Щоб розвити в дівчинці віру у власні сили, здатність бути відповідальною за свої вчинки, треба купити Ларисі собаку, ухажівая за якою, вона зможе подолати свою невпевненість.

Доросла Лариса часто повністю присвячує себе роботі й улюбленій справі. Вона, як правило, багато обдарована натура, може досягти великих успіхів у лінгвістиці, філології, програмуванні. Беззаветной любить дітей і може бути прекрасним вихователем у дитячому садку. Діти відразу почувають її м'якість і доброту. Лариса багато чого приймає близько до серця, легко раніма. Маючи слабкий характер, вона може стати коханкою одруженого чоловіка, а потім не зможе знайти в собі сили розірвати цей зв'язок.

Вийшовши заміж, не намагається займатися перевиховання свого чоловіка, приймає його таким, яким він є зі своїми недоліками. В інтимних відносинах Лариса - ніжна, тонка, чутлива жінка. Терпимо ставиться до не завжди справедливого до неї відношенню. Єдиним подією, здатним змусити Ларису піти на розрив у шлюбі, є невірність чоловіка. Верная в подружніх відносинах, вона ставиться до зради з відрази, тому здатна на швидке розлучення, хоча майбутнє одиночество доставить їй багато неприємностей.

Підходять для шлюбу : Аркадій, Панас, Георгій, Максим, Юрий.

Менш підходять : Григорій, Іван, Едуард.

Іменини :
8 квітня.

Лайма         Лев


Сонник - тлумачення снів