Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Клим

У перекладі з латинського: поблажливо.

У дитинстві - спокійні хлопчики, у батьків з ними горя немає. Добрі і допитливий, подорослішавши, залишаються такими ж. Не прагнуть бути лідерами. У школі вчаться неважливо, краще йдуть справи з математикою. Чесні до ретельно: маленький Клим до копійки принесе здачу з магазина.

У дорослих Климов характер майже не змінюється, хіба що вони стають більш розважливим.

"Зимові" - ворохобні, люблять сперечатися і доводити своє. А от "літні" - спокійні і добрі, жаліють людей і йдуть їм на поступки; до того ж вони мрійники і фантазер. Останнє якість, однак, не заважає їм обов'язково доводити да кінця розпочате. "Осінні" - розважливий і запальний, не вміють пристосовуватися до обставин і людям. Охоче приймають гостей, але ходити в гості не дуже-то люблять.

Головна риса майже всіх Климов - терплячість.

Клим - однолюби і ревнівци. Довго не женяться, але одружившись, стають гарними чоловіками й батьками.

Ім'я латинського походження, означає "покірливий". Святий покровитель - Климент Сокольніцкій, Протопопов Новгородський, який прославився своєю відданістю православній вірі, вніс вклад у заснування православної доктрини. Климент росте спокійним, застенчивая дитиною. Добре навчається в школі. Чоловік з цим ім'ям - чаші всього флегматично темпераменту. Його дуже важко вивести з себе, змусити втратити самовладання. Він дуже відповідальний у виконанні будь-якої роботи. Вельми пунктуален, володіє гарною пам'яттю. У будинку Климента завжди панує порядок. До вибору будь-якої речі підходить з практичної точки зору. З людьми сходиться важко, тому що краще мовчати, а не говорити.

Підходять для шлюбу : Анжела, Віра, Галина, Домініка, Кіра, Ксенія, Наталя, Ніна, Софія.

Менш підходять : Белла, Венера, Вероніка, Глафіра, Частка, Злата, Рад-мила, Роза, Роксана, Руслана, Сніжана.

Побажаємо Климент величезних життєвих перемог! Щиро сподіваємося, що випадковості і біди НЕ зіб'ють вас з протоптанному дороги. Нехай надія і віра не покидають вас навіть у саму важку хвилину. Бажаємо, щоб радість, удача й везіння завжди супроводжували вам. У роботі бажаємо успіхів, поваги колег та схвалення начальства. Нехай у вашій родині завжди панують мир і спокій, друзі та рідні оточують любов'ю і турботою, яка так необхідна. Ми від душі бажаємо, щоб навколо вас, як квіти, розпускати усмішки, блищали вогники радісних очей. Хай ваше серце не покидають любов і ніжність, яку ви будете дарувати іншим. Великого вам людського щастя!

Іменини :
17 січня;
5 лютого;
5 травня, 17 травня;
9 липня;
8 грудня.

Клемент         Кондрат


Сонник - тлумачення снів