Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Клемент

Ім'я це в перекладі з латинської мови означає: милостивий, покірлівій, м'який.

У ранньому дитинстві це спокійна дитина, не доставляє проблем батькам. Любить малювати, любить, щоб йому читали про тварин і водили в зоопарк. У школі такі хлопчики вчаться добре, мають багато друзів, захоплюються прігодніцькій літературою й технічною творчістю. За характером більше схожі на матір.

Дорослі Клемент - добрі, скромні і пріхільнішімі люди. "Осінні" - спокійні та розуму, в какой-то степени - карьеристы. Успішно працюють інженерами, юристами, лікарями, освітянами, серед них зустрінеш як талановитих артистів, так і прекрасних електриків.

"Зимові" - талановиті, але ворохобні і наполегливо. З ними важко спілкуватися. У сімейному житті їм доводиться нелегко. Людям не довіряють, хоча увазі не подають. Ретельно обмірковують свої дії. Вранці ледве піднімаються на роботу, але вони є обов'язковими і ніколи не запізнюються. Люблять ходити пішки. До глибокої старості займаються великим тенісом. Він терплячі й не люблять скаржитися. Молчуні.

У шлюбі щасливі, хоча з тещею відносини непрості. Гостинні, але в колі друзів стають неразговорчівімі. Зазвичай вони - батьки дочок.

Чоловіче ім'я Клемент в перекладі з латинської означає "милостивий". Одним з найбільш відомих носіїв даного імені був святий чоловік апостольське Климент Римський, батько і вчитель церкви. За свідченням Ірінея Ліонського, Клемент "бачив блаженних апостолів, спілкувався з ними й проповідь їх мав у вухах своїх" (Проти єресі, 3, 3, 3). Вчителями його були апостоли Петро і Павло. Апостол Петро звернув його в християнство, а апостол Павло мав його своїм сотоварищей в проповідування Слова Божого в Филипа (4:3). Клемент був римським єпископом і прийняв посвятиш від святого апостола Петра. Клемент є людиною доброї вдачі, готовим завжди прийти на допомогу ближньому, за що його дуже цінують.

підходять для шлюбу : Віра, Олена, Зоя, Ірина, Любов, Тамара.

не підходять : Катерина, Єлизавета, Зінаїда, Інга, Кіра, Лідія, Людмила, Надія, Ядвіга.

В цей прекрасний і пам'ятний день ми хочемо привітати нашого дорогого Клемента з днем ангела і ось що ми йому скажемо: ми дізналися, що ваше ім'я означає "милостивий". Як нам здається, синонімом цього слова може служити "не згадують образ", тобто людина, що завжди прощає своїх друзів і, незважаючи на те, що хтось із близьких або рідних зробив дурною, все одно необхідно його своєю увагою. Тож бажаємо нашому дорогому Клемента бути саме такою людиною, адже його друзі далекі від досконалості і можуть іноді ненароком образити його (звичайно ж, не зі зла!). Прощайте ж їх завжди, і вони з радістю превеликий прийдуть у ваші обійми.

Клара         Клим


Сонник - тлумачення снів