Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Клара

Назва походить від латинського слова "Клара" - "ясна, світла".

Клара в дитинстві справляє враження серйозної і вдумливої дівчинки. З самим серйозним видом вона буде зав'язувати навіть шнурки на черевиках. Батькам не буде доставляти ніяких турбот. Вона добре вчиться і у всьому слухняна. У Клари й у школі, і в студентські роки завжди величезна безліч подруг і знайомих. Вона доброзичливо, прихильнішими, і люди тягнуться до неї. Не страждає болтливой і здатна тихо, спокійно вислухати співрозмовника, дати можливість вилити свою душу. При цьому сама ніколи не буде набридати зі своїми турботами, вважаючи, що відверто можна лише з дуже близькими і рідними людьми. Прагне здобути вищу освіту і хорошу спеціальність з таким розрахунком, щоб бути впевненою у завтрашньому дні. Непоганий працівник, але на першому місці у неї завжди сім'я і дім. Вибирає професію педагога, інженера, лікаря, продавця.

Клара звичайно тримається осторонь від молодих людей з ефектною зовнішністю, кидка одягнених. Більше цінує чоловіка багатим внутрішнім світом, здатних на шляхетні вчинки й справжні почуття. Виходить заміж за чоловіка, твердо стоїть на ногах, що вміє добре забезпечувати сім'ю.

Найбільше в сімейних відносинах цінує стабільність. Клара - гарна господарка, багато часу проводить з дітьми, які стають її кращими друзями. Одягається скромно, але зі смаком, косметикою користується в міру.

Підходять для шлюбу : Борис, Віктор, Михайло, Олег, Семен, Степан.

Менш підходять : Анатолій, Валерий, Денис, Станіслав.

Іменини :
12 серпня, 18 серпня.

Клавдія         Клемент


Сонник - тлумачення снів