Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Кирило

Ім'я давньогрецького походження, зменшувальне від Кир - "пан, владика". За іншими даними, від грецького слова, що означає "сонце".

Маленький Кирило дуже любознателен. Його цікавить буквально все: чому літають літаки, звідки беруться діти, навіщо чірікают горобці. Читати починає рано і швидко проковтують всі книги, які є в будинку, іноді зовсім не розуміючи змісту. Володіє гарною пам'яттю. З дитинства засвоює правила гарної поведінки, і в школі вчителі ставлять його в приклад іншим дітям. Від надмірної положительность у Кирила можуть проявитися ознаки зазнайства, він може стати егоїстом. Кирило дуже неохоче буде давати списувати домашні завдання своїх однолітків. Прагне всюди бути першим - і в навчанні, і в іграх. Відноситься до людей з підвищеною самооцінкою. Любить покрасоваться і постійно чекає похвали на свою адресу. У суперечці його в першу чергу привертає можливість проявити свої знання і здібності, істина для нього опиняється на другому місці.

При виборі дружини думає про те, яке вона буде справляти враження на оточуючих. З ревнощами ставиться до знайомих дружини, сам, як правило, не зраджує. Надає допомогу по дому, але тільки якщо його про це попросять. З тещею знаходиться в неприязненных відносинах.

Підходять для шлюбу: Алла, Ангеліна, Олена, Маргарита, Оксана, Римма, Ельвіра.

Менш підходять: Валерія, Катерина, Лідія, Майя, Марина, Надія, Елеонора.

Іменини:
31 січня;
17 лютого, 27 лютого;
3 березня;
3 квітня, 11 квітня;
11 травня , 17 травня, 24 травня;
22 червня;
22 липня;
19 вересня;
20 листопада;
21 грудня.

Катерина         Кіра


Сонник - тлумачення снів