Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Кіра

Жіноча форма від чоловічого імені Кир. У перекладі з давньогрецької: пані.

впертий, лабільні, самолюбні жінки, до того ж тщеславной. Гарні спортсменки, але неудачліви в житті. Принципові та цілеспрямовані, рухаються до мети прямим шляхом. Кілька замкнені і малоразговорчіви. Це типові інтраверти, глибоко переживають свої неприємності, хоча зовні це майже не видно. Велике значення надають помірності в сексуального життя. Помірковані, і зрада дружину з їх боку практично виключається. Кіри - ідеальні подруги для сексуальних стриманих чоловіків. Люблять займатися домашнім господарством, приймати гостей, подобатися в компанії.

Ім'я Кіра з перського перекладається як "пані". Володарка цього імені характеризується цілеспрямованість і упертістю. Кіра часто захоплюється спортом. Будь-які невдачі вона переносить дуже болісно, хоча зовні намагається цього не показувати, тому що занадто горда. Це врівноваженим і прихильнішими люди, що прагнуть до створення затишного домашнього вогнища. У сімейному житті вона домоседка. У взаємовідносинах з чоловіком переважають душевна гармонія і комфорт. Кіра - чудова господиня, любить готувати і охоче приймає гостей. Дуже доброзичливий і безкорисливо, доброта такої жінки не знає кордонів. Кіра - турботлива і любляча мати, мудра і вірна дружина.

Так добре назвати Козерога та Овна, не підходить це ім'я Раку, Скорпіона і рибам.

Вітаємо Кіру з іменинах! Бажаємо їй всього найкращого, нехай її життя буде схожа на добру дитячу. казку, в якій вона - принцеса, пані, а навколо лише казкові феї і добрі чарівники! Нехай її життєвий шлях буде насичений яскравими радісними, подіями та освітлений променями весняного сонця, Пусть в її домі завжди панують мир, спокій, взаєморозуміння та благополуччя. Нехай всі неприємності, біди і невдачі обминуть Кіру стороною, а щастя, любов і успіх стануть її постійними супутниками. Бажаємо в усіх справах, і особистих і професійних, завжди доживати тільки відмінних результатів. Нехай віра не залишає її навіть у найважчі хвилини життя!

Іменини :
13 березня.

Кирило         Клавдія


Сонник - тлумачення снів