Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Карина

З дитинства дуже рухоме, вперто і обідчівое створення.

Часто хворіє, і батьки, щоб догодити своє емоційне чадо, потурати їй у всьому. Хоча дівчинка з ліньки, любить поспати довше вранці, тем не менее в школі вчиться добре, займається музикою, хореографією. Зовні схожа на батька, характером же пішла в матір. Уміє прекрасно, майже професійно "прикидають", коли хоче домогтися свого й майже завжди домагається поставленої мети. Цю звичку Карина зберігає й ставши дорослої.

Карина - "демонстративно" особистість. Її потреба залучити до себе увагу, бути в центрі подій, воістину не знає кордонів. Навколишні часто приймають цю рису за бажання бути визнаною, оцінений по достоїнству, тим більше що достоїнства в Карини, безсумнівно, є. Однак в її "демонстративно (TM)" швидше за все проявляється звичайна нестриманість. Вона эгоистична і ревниво, заміж виходить рано, по страстной любові, але перший шлюб рідко складається вдало. Багато Карини просто не пристосовані до сімейного життя, особливо це стосується "зимових" - вони завжди й усім незадоволені, рідкий чоловік може витримати їх нескінченним претензії.

"Літні" Карини, навпроти, доброзичливий і терплячими. Вони з теплом ставляться до людей, товариськість, їхній будинок широко відкритий для гостей, і ці достоїнства з лишком переважують маленькі недоліки таких Карін: вони великі сладкоежкі і не терплять мити посуд.

Карина, як правило, приваблива. Обожает великі гроші і красивих чоловіків. У неї прекрасна інтуїція, вона вміє проникати в психологію людини й знайти потрібний тон спілкування. Особливо успішно такі жінки можуть працювати в педагогіці, у сфері обслуговування-там, де доводиться мати справу з людьми.

Ім'я Карина зустрічається досить часто, причому в різних народів - воно, можна сказати, міжнародне.

Іменини :
2 серпня.

Капітоліна         Карл


Сонник - тлумачення снів