Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Жанна

Французький варіант імені Іоанна.

Жанна в дитинстві дуже своєрідний дитина. Характером більше схожа на батька. Переймає у нього впертість, настирность, себялюбіе. Любить настільні ігри, бере участь у мальчишеской забавах. Намагається дружити з усіма, але образ не прощає і може навіть побився. Багато займається спортом, захоплюється лижами, плаванням, волейболом. Серед шкільних предметів найкраще встигає по точним наукам.

Часто обирає чоловічу професію, вона може стати, наприклад, відмінним водієм. В одязі віддає перевагу штани-джинси, в ошатним плаття її можна побачити дуже рідко - на каком-нибудь новорічному балу. Може бути чарівною, але користується цим рідко. Очень "заводная", завжди знайде потрібні слова в будь-якій ситуації.

Швидко вийти заміж не прагне. Встигає отримати спеціальність і попрацювати. Пов'язує своє життя з людиною, якого знає давно і добре, іноді це може бути товариш зі шкільних часів. Жанна в родині лідер. Чоловік завжди може покластися на її інтуїцію та енергію.

Приготування обідів частіше займається чоловік, Жанна займається домашнім господарством за настроєм. У вихованні дітей сповідує суворість, чіткий розподіл обов'язків.

Підходять для шлюбу : Артем, Вадим, Дмитро, Максим.

Менш підходять : Опанас, Борис, Олег, Семен.
Сонник - тлумачення снів