Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Ірина

Ім'я давньогрецького походження, означає "мир, спокій".

У дитячі роки Ірина самостійно і рішуче. Прагне більше перебувати в суспільстві батька, ніж матері. Має гарні здібності, і навчання не вимагає від неї особливих зусиль. Здатна реально підходити до оцінки навколишнього її дійсності. Любить читати фантастичні романи і детективи, захоплюється спортом. Проливати сльози, сопережівая героям книги, ніколи не буде, тому що почуття сентиментальності їй не властиве, навпаки, у її характері присутня жорстокість.

Після закінчення школи для Ірини важливим моментом у житті стає придбання спеціальності, а потім і професійний ріст. Відповідально підходить до виконання будь-якої роботи. Товариська, швидко встановлює контакт із незнайомими людьми. У компанії поводиться вільно, не відмовиться випити вина. Краще почуває себе серед чоловіків, у жіночому суспільстві їй стає нудно.

Ірина - влюбчівая натура, але голови в захопленнях не втрачає, завжди прагне зберегти незалежність. До вибору чоловіка підходить грунтовно. Буде відданою, вірною дружиною й буде користуватися більшою повагою чоловіка й дітей. У заміжжя Ірина ніколи не підкоряє повністю своє життя інтересам чоловіка й домашнього вогнища. Професійна діяльність у її житті завжди відіграє істотну роль. Ірина вміє добре готувати, захоплюється модними системами виховання дітей.

Підходять для шлюбу : Андрей, Борис, Іван, Леонід, Сергій, Степан.

Менш підходять : Валерій, Дмитро, Костянтин, Роман.

Іменини :
29 квітня;
18 травня, 26 травня;
1 жовтня.

Іраклій         Ісак


Сонник - тлумачення снів