Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Інокентій

Це дуже древнє ім'я, воно прийшло до нас з Візантії і перекладається як "невинний".

Характер прихильнішими, замкнений. У ранньому дитинстві часто хворіють. Вони дуже скромні й просуваються до мети повільно. Живуть багатим духовним життям, важко сходяться й так само нелегко розлучаються з людьми.

Працюють у мистецтві та на виробництві, можуть бути церковнослужителя.

У всьому схожі на матір. Дома все роблять самі, гарні сім'янина - сім'я у них на першому місці. Люблять самотність, усамітнення на природі. Жалкують тварин. Обережними і кілька брезгліви. Добрі дипломати.

"Літні" - нерішуча і раніми, тому часто женяться пізно і нерідко - невдало. Вони добрі й щирі, друзі їх просто обожнюють. Домосід, неохоче їдуть у відрядження. Не залишають своїми турботами батьків. "Зимові" - дратівливість, ворохобні, але не конфліктних, не поспішають з висновками, не приймають чужу думку за аксіому, люблять у всьому точність. На роботі часто норовливих, тому погано роблять кар'єру. "Осінні" - стриманість, завжди обмірковують свої слова, щоб ненароком не образити кого-небудь. Живуть багатої внутрішньої життям. Всім іграм віддають перевагу шахи. З деяких Іннокентієм виходять письменники, актори.

Це гарне ім'я прийшло до нас з латинської мови і перевести його можна як "невинний". Доля імені цікава тим, що називали так людей далеко не "святих". Відомо, що так кликали декількох імператорів, полководців у Древньому Римі, не відрізнялися, прямо скажемо, м'якістю характеру та безобидного нрава. Покровителем усіх Іннокентієм є святий Інокентій, митрополит Московський і Коломенський, просвітитель Сибіру, Далекого Сходу та Америки, який за своє благочестя при житті і муки, винесені за інших людей, був зарахований до лику святих. Інокентій володіють гнучким розумом, люблять вирішувати всілякі задачки, швидко можуть перемикати свою увагу з одного предмета на інший. Їм легко дається вивчення іноземних мов.

Це ім'я підходить Дівам, ваги та Близнюкам. НЕ гармоніює воно з характером Тельця, Овна, Стрільця й Лева.

Оскільки це ім'я у Древньому Римі було поширене серед людей, що належали до верхівці суспільства, побажаємо Іннокентієм завжди бути на висоті, щоб у любові їм тільки щастило, а про те, що бувають розчарування, вони не здогадувались, щоб у роботі вони домагалися самих високих результатів, а невдачі перелякано шарахаться від них в сторону, щоб багатство, гроші діставалися легко, щоб усі починання закінчувалися успішно. Крім того, хочемо, щоб, діючи за значенням імені свого, Інокентій завжди залишалися чистими, щоб до щастя своєму вони йшли чесним шляхом, і їх любов, успіх і достаток ни у кого не викликали заздрості, навпаки, нехай все життя їм супроводжують шана і повага оточуючих.

Іменини :
22 лютого;
1 квітня, 13 квітня;
19 липня, 28 липня;
12 серпня;
6 жовтня ;
9 грудня.

Інна         Іраїда


Сонник - тлумачення снів