Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Інна

Це староруська чоловіче ім'я, вживане в даний час як жіноче. За однією з версій ім'я походить від слова "Інна", що означає "бурхливий потік".

Інна з дитинства відрізняється важким характером. Буває впертий до сліз. може довести до сліз і мати. Не прощає навіть маленькі слабості своїм друзям, а зло, заподіяне їй, не забуває ніколи, хоча сама і не мстітельна. Володіє живим розумом, здатна здивувати сміливими й оригінальними думками. У вчинках самостійно, не підлаштовується під думку навколишніх. Подорослішавши, Інна здатна по необхідності поступитися приємному їй людині, але зробить вона це всупереч своїм принципам. Інна може стати непоганим журналістом, перукарем, інженером, фоторепортер, директором магазину.

Шлюб з Інною для будь-якого чоловіка складеться непросто. Від свого обранця Інна чекає абсолютної чесності та відкритості. Вона ревниво, але в її відданості й вірності сумнівів ніколи виникнути не може. Любить дітей і до їхнього виховання ставиться дуже відповідально. Намагається влаштувати своїх дітей у спортивну секцію, музичну школу. Інна з дитинства вміє добре готувати, їй подобається експериментувати з різними рецептами. Розраховує на увагу чоловіка й постійно чекає від нього похвал.

Підходять для шлюбу : Олександр, Володимир, Костянтин, Петро, Яків.

Менш підходять : Вадим, Василь, Іван, Микола, Роман.

Іменини :
2 лютого;
3 липня.

Інеса         Інокентій


Сонник - тлумачення снів