Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Інга

Тягнеться більше до батька, визнає його авторитет, заісківает перед ним. З дитинства вбирає в себе дурні приклади, оскільки не завжди здатна відрізнити гарне від поганого. Помітна схильність перебільшувати, говорити неправду, спроби батьків відучити її від цього покарання, як правило, ні до чого не приводять. Надзвичайно обідчіва і злопамятна, схильна ускладнювати найпростіші речі.

ревниво ставиться до появи в родині молодшого брата або сестрички. Інге властиве почуття протиріччя, тому її вчинки часто непередбачувані. Що б їй не говорили й не радили, все одно зробить по-своєму. Дружити з Інгой, та й просто спілкуватися дуже непросто.

Хоча вона рано починає звертати на себе увагу протилежної статі, кокетка її назвати важко; Численні романи - не в її дусі. Зазвичай довго зустрічається з обранцем, відчуває його. Якщо помітить що батьки проти зустрічей з ним або, більше того, активно перешкоджають цим зустрічам, може піти на рішучі вчинки. Наприклад, поспішних вийти заміж, утекти з дому ...

Інга - віддана дружина, піклується про благополуччя сім'ї, дітей виховує в строгості. Прагне контролювати кожен крок. Відносини зі свекрухою напружені - Інга не терпить ні найменшого зауваження на свою адресу.

У принципі ж це добрий чоловік, непомітно для себе піддається впливу навколишніх. Вона робить чимало помилок, за які повинна корить лише себе і свої суперечливі почуття.

Трохи забобонний, вірить гадання на кавовій гущі, картам, любить гадати сама, заради красного слівця може і пріврать. Нерідко Інгі - матері-одинаки.

Це ім'я підходить Дівам, Овнам, Близнюкам, ваги, Козерога більше, ніж тельцям, і скорпіон, і раків.

Інара         Інеса


Сонник - тлумачення снів