Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Ігнатій

Приблизно бере початок від латинського слова "ігнатус": незнает, невідомий (ненароджених).

Гнат своенравен. С виду простий і бесхітростний, він може озадачить друга спробою шантажу, щоправда, поки ще невинного. Кілька нагловат. Вчителі поважають його за начітанность і ерудицію. Товариші недолюблюють за жадібність і бажання всіма керувати. Це здатна людина й проявляє свої здатності у всіх областях. Але працювати з наснагою не буде - тільки "від дзвінка до дзвінка", а якщо можливо, спробує звалити свою роботу на інших. Дома розводить різних рибок, попугайчик, хомячков, черепах, але часом не проти їх вигідно продати. Любить читати історичні романи. Від дітей вимагає беззаперечне підпорядкування, может и отшлепать неслухняного дитини.

засліплений пристрастю, Гнат цілком здатний удатися до насильства, а в стані ревнощів поводиться круто, не зважаючи з обставинами. Бурхливий темперамент і емоційність періодично змінюються замкнутість і тужно, і тоді він годинами може ворчать з ничтожно приводу: наприклад, з-за непрішітой гудзики. Він влюбчів, але бурхливо спалахує почуття швидко гасне і верх бере розсудливість. До розлучення, у всякому разі, доходить украй рідко, оскільки Гнат не любить кардинальних змін у своєму житті. Будучи лідером в сім'ї, нетерпимості відноситься до будь-яких спроб позбавити його цієї ролі. Разом з тим він не бачить нічого соромно в тому, щоб приготувати собі сніданок або погладити сорочку. П'є помірно. Любитель щільно поїсти. За його гарним ставленням до батьків дружини часто криються корисливі міркування.

Це ім'я перекладається з латині як "вогненний", а за іншою версією - "ненароджених". Воно давалося дитині, щоб уберегти його від злих духів, тому що робило народження маляти непомітним для темних сил. Ігнатій повною мірою наділений рисами лідера й зазвичай говорить нечасто, але вагомо. Він здатний самостійно побудувати своє життя, високо піднятися службовими сходами і захопити за собою людей. Але йому не слід ставитися до всіх сторін життя з однаковою серйозністю, інакше він ризикує славу похмурий. Гната треба пам'ятати про те, що до життя потрібно ставитися з гумором. Святим заступником носіїв цього імені вважається Ігнатій Константинопольський, патріарх.

Особливо важкі в спілкуванні Гнат з батькові Олегович, Миколайович, Дмитрович, а також "зимовий" Гнат Борисович.

Підходять для шлюбу : Євгенія, Зінаїда, Наталя, Ольга, Софія.

не підходять : Антоніна, Борислава, Варвара, Галина, Дина, Клавдія, Лілія, Любов, Майя, Ніна, Юлія, Яна, Оксана.

У цей день ми вітаємо нашого іменинника Гната і бажаємо йому, щоб він і надалі залишався для людей таким же незаперечним авторитетом, як зараз Кому-то, можливо, він здається занадто серйозним і надмірно відповідальним, але ми, його друзі, чудово знаємо, що ці якості зовсім не виключають наявності у Гната відмінного почуття гумору. Побажаємо йому частіше відволікатися від вирішення важливих життєвих завдань і іскриться сміхом в нашій веселій компанії. Адже його ім'я означає "вогненний", і дійсно, він може "запалити" своїми ідеями кого завгодно і повести за собою. Тільки нехай враховує, що не всі ми володіємо такою несгібаемой силою волі, як він, хоча й присягати брати приклад з нього!

Іменини :
2 січня, 10 січня;
1 лютого, 11 лютого;
13 травня, 14 травня;
1 червня, 5 червня , 10 червня;
31 липня;
1 серпня;
10 Вересня, 10 Вересня, 17 сентября;
5 листопада.

Іветта         Ігор


Сонник - тлумачення снів