Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Ганна

Ім'я має давньоєврейське походження й означає "благодать".

У Ганні з раннього дитинства проявляється її головна якість - доброта. Вона з радістю доглядає за кошенятами, щенят, пташки. Граючи зі своїми ляльками, звертається з ними, як з молодшими дітьми. У більш старшому віці вона здатна надати серйозну допомогу своїм близьким, які потрапили в скрутне становище. Допоможе старенькій сусідці з покупками й у роботах по будинку. Турботи рідних і близьких їй людей стають і її турботами. Навколишні нерідко цим зловживають, але Анна не ображається.

Ганна нерідко має привабливою зовнішністю, вона артистична. Уміє шити й красиво одягатися. Не виносить неряшлівості і неопрятності. Ганні більше підходить по духу робота, пов'язана з людьми. Вона цілком може бути сестрою милосердя, вчителькою, вихователем. Віддає себе роботі повністю, не піклуючись при цьому про матеріальну стороні справи.

Ганна здатна полюбити людини хворого, п'є або невдаху. При цьому вона ніколи не буде шкодувати про свій вибір. Вона безропотно буде нести свій хрест протягом всього життя, прагнучи допомогти нещасному людині. Буде намагатися розбудити в ньому спрагу життя й прагнення до боротьби за місце під сонцем. Ганна - вірна і віддана дружина, але зрад не переносяться. Якщо зіштовхується із брутальністю й хамством, то замикається в собі й терпляче чекає кращих часів. Випробування самотністю. пов'язане з можливим розлученням, для Ганни не завжди краще потоптаних гідності.

Підходять для шлюбу : Олексій, Борис, Євгеній, Захар, Костянтин, Степан.

Менш підходять : Олександр, Георгій, Сергій, Лев, Станіслав.

Іменини :
16 лютого, 23 лютого;
8 квітня;
25 червня, 26 червня;
18 липня;
7 серпня ;
22 вересня;
15 жовтня;
4 листопада, 11 листопада;
З грудня, 22 грудня.

Галина         Гарі


Сонник - тлумачення снів