Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Гурій

Чоловіки з цим рідкісним ім'ям у дитинстві часто хворіють, вони нерішуча і скромні, спілкуватися з ними непросто. Доля не балує їх, а з деякими обходиться досить круто. В юності вони дуже піддані впливу друзів, яких у них безліч, але, подорослішавши, йдуть своїм шляхом. І зовні і за характером вони схожі на матір.

Ці чоловіки геть позбавлені карьерістскіх міркувань і, незважаючи на працьовитість, так і не можуть реалізувати свої здібності. Рідко хто з них домагається високих посад. Крім того, вони дуже довірливі, і це часто обертається для них неприємностями. Сімейне життя їх теж не усипане трояндами: трапляється так, що, розійдемося, вони більше не одружуються і до старості живуть Бобильов.

Вони терплячі трудівники й, хоча в житті їм доводиться несолодко, ніколи нікого ні про що не просять. Дуже люблять тварин, особливо собак. Ім'я Гурій звучить глуховато - таким же приглушеним є й характер людини, що носить це ім'я. Гарними дружинами їм стануть жінки по імені Світлана, Ірина, Поліна, Віра, Варвара, Олена.

Іменини :
3 липня;
14 серпня;
17 жовтня;
28 листопада;
18 грудня.

Григорій


Сонник - тлумачення снів