Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Григорій

Назва походить від давньогрецького слова, що означає "стережуть, не сплячий".

Хлопчик Григорій намагається бути гарною дитиною. Але непосидючих характер постійно заважає йому бути спокійним. Відправившись гуляти, Григорій обов'язково повернеться зі збитих колінами, перепачканной одягом. Особливо любить запускати кораблики в лужах. З дівчинка не б'ється, але якщо вони починають дратувати його, то може їх і поколотіть.

Повзрослев, Григорій не втрачає підвищеної душевної чутливості, легко вразливий. Намагається завжди бути приємним у будь-якому суспільстві. Приділяє більше уваги одягу і зовнішньому вигляду. Приємний в спілкуванні.

Григорій може освоїти будь-яку професію. Може стати водієм, інженером, фотографом. Йому не подобається, коли намагаються ним командувати. Григорій - запеклих вболівальник. Відвідує все підряд футбольні та хокейні матчі.

У дружини Григорій вибере звичайну жінку. Не буде ставити мету обов'язково знайти дружину, що має престижну спеціальність, що походять з забезпеченої сім'ї й володіє ефектною зовнішністю. Для нього важливо, щоб дружина була гарною господаркою, мала спокійний і рівний характер. Григорій любить домашній комфорт, добре підготовлене застілля.

Підходять для шлюбу : Віра, Алла, Єлизавета, Лідія, Оксана, Марія, Тамара, Тетяна.

Менш підходять : Ангеліна, Вікторія, Олена, Лариса, Наталія.

Іменини :
21 січня;
7 лютого, 12 лютого;
25 березня;
28 червня;
4 серпня;
13 жовтня, 18 жовтня;
18 листопада, 27 листопада, 30 листопада;
3 грудня, 16 грудня.

Гордей         Гурій


Сонник - тлумачення снів