Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Глорія

Глорія означає: щастя (лат.).

Характер цих рухливих, усюди Успішність дівчинок - материнський, хоча зовні вони схожі на батьків.

У дитинстві часто хворіють, у народжених навесні - слабкі легені. Глорія талановита, допитливість і начітанна, не позбавлена і поетичного дару, із задоволенням присвятить подрузі або другу вірш до дня народження. Вона товариська, але для спілкування частіше обирає чоловіків і користується у них успіхом. Глорія впевнена в собі, візьметься за будь-яке незнайоме річ, що зовсім не означає, що вона доведе його до кінця.

"Зимові" - з дещо нестійкій психікою, запальний, деякі з них схильні до інфекційних хвороб. Вони добре сходяться з людьми, а от з власною матір'ю не можуть знайти спільну мову. Люблять далекі відрядження, дуже легко ставляться до грошей. Одягаються модно і яскраво.

"Осенние" розважливий, все роблять без зайвого поспіху, так само грунтовно, не кваплячись, вибирають собі супутника життя. Це легкі і приємні у спілкуванні люди, необідчівие, які вміють оцінити тонку жарт і відгукнутися на неї.

Обирають професії архітектора, педагога, журналіста, юриста, телефоністкі, перекладача, актриси, гримера, мистецтвознавця.

Підходять для шлюбу : Олександр, Борис, Михайло, Святослав, Сергій, Едуард, Яків, Наум, Мирон, Леонід, Гавриїл.

не підходять : Олег, Степан, Ярослав, Ігор, Микола, Іван, Адам, Абрам, Гурий.

Гліб         Гордей


Сонник - тлумачення снів