Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Гліб

Походження неясно, можливо - від російського слова "брила" або "глоба" (жердини).

З дитинства звертає увагу оточуючих своїм не по-дитячому серйозним і спокійним характером. Про нього часто говорять, що він виглядає дорослі свого віку, і це - з-за його неквапливість та розсудливості. З віком справляє враження тужно, хоча навколишні знають його як добродушного людини і відчувають до нього повагу.

Якщо Гліб - керівник колективу, підлеглі будуть вважати, що їм пощастило, оскільки Гліб не тільки суворий і об'єктивний, але також і доброзичливців. Авторитет Гліба не піддається сумніву, і все те, чого він домігся в житті, є результатом його праць. Конкретні справи він завжди предпочтет багатослівні обіцянкам.

Це цілком в його характері - на другий день після знайомства повести майбутню дружину під вінець. Гліб безроздільно довіряє дружині, таке виняткове довіра робить його терплячим до можливих її недоліків. Якщо ж засумнівається у вірності дружини - не уникнути допитів і розслідувань. Але будинком Гліба, а заодно і їм самим керує дружина. Гліб - майстер на всі руки. У його квартирі все стоїть на своїх місцях, він сам майструє полички, антресоль, без довгих прохань засклені балкон. Батьки дружини люблять Гліба. Для дітей він незамінна нянька, не вважає негожим і пелюшки випрати, і кашку зварити. Алкогольних напоїв майже не вживає.

Гліб - ім'я, що має скандинавські коріння (приблизно від древнегерманского Готліб). У перекладі означає "захищають Богом". У святци прийшло з ім'ям князя Гліба, сина Володимира I, оголошеного святим після насильницької смерті (разом з братом Борисом). Гліб при хрещенні був названий Давидом. Разом з Борисом Гліб відзначився незмінною і самовідданою вірою в Господа Ісуса Христа, любов'ю до російських звичаїв і традицій. Невінноубіенние брати одразу ж були визнані святими й високо шанували російським народом. Гліб ділових і господарських, на людині з даним ім'ям лежить печатка серйозності і грунтовно. Гліб - відмінний будівельник, майстер на всі руки.

Підходять для шлюбу : Софія, Тамара, Валентина, Данута, Венера, Євгенія, Майя, Неллі, Раїса, Марія.

Менш підходять : Борислава, Вікторія, Джульетта, Катерина, Інна, Лада, Лідія, Світлана, Яна.

Це ім'я підходить діви, Козеріг, Водолій, але не рибам, Раку, Леву.

Вітаємо всіх чоловіків, що носять таке рідкісне ім'я, - Гліб, з днем іменин і бажаємо міцного здоров'я, радості та душевного спокою на всю довге життя. Сподіваємося, що цей світлий день, присвячений вашого імені, пройде для Вас весело і цікаво. Нехай вся життя ваше буде забарвлена тільки в яскраві фарби і не буде в ній ні зла, ні горя, ні заздрощів, ні інших гріхів людських, лише тільки повне щастя, радість і спокій. Святий Гліб, ваш ангел-хоронитель, нехай слід всюди з вами і допомагає вам в будь-якій справі. Бажаємо, щоб завжди поруч з вами були близькі і улюблені люди, щоб усі ваші мрії збулися, щоб життя було повне яскравих миттєвостей, вражень і щирою радості!

Іменини :
15 травня;
3 липня;
6 серпня;
18 вересня.

Глафіра         Глорія


Сонник - тлумачення снів